IV Warszawska Mila w BnON 2018-04-29 13:14
KS Spójnia W-waSłupno
Wyniki końcowestworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K10N (1)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
158Podgórska, Gabriela09KS Kościelec Chrzanów41:14132:46174:00
 
 
 
K10 (2)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
113Porzycz, Małgorzata08UKS Siódemka Rumia29:07131:19160:26
 
101Wasilewska, Olga08UKS OSiR Góra Kalwaria33:112abs
 
 
 
K12 (10)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
124Nowak, Anna06UKS Azymut 45 Gdynia21:03118:04139:07
2112Mianowska, Antonina07UNTS Warszawa22:43419:19242:02
385Dzwonkowska, Paulina06UKS OSiR Góra Kalwaria22:16320:11342:27
433Ukleja, Patrycja06UKS Azymut 45 Gdynia22:08221:12443:20
588Łącka, Julia07UKS OSiR Góra Kalwaria25:50623:41549:31
6233Wąsiewicz, Urszula07Stowarzyszenie Team 360°26:33724:27651:00
783Borkowska, Lena06UKS OSiR Góra Kalwaria24:31534:24958:55
859Podgórska, Marta07KS Kościelec Chrzanów27:47832:12859:59
997Sobiepanek, Barbara06UKS OSiR Góra Kalwaria34:40927:17761:57
 
51Wojtas, Julia07WKS Wawel Krakówabsabs
 
 
 
K14 (8)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
1186Majewska, Maja04PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.23:37127:27251:04
241Lamparska, Maja05WKS Wawel Kraków31:39227:19158:58
340Kurtycz, Natalia05WKS Wawel Kraków42:09331:50373:59
446Michno, Marta05WKS Wawel Kraków45:12534:36479:48
5166Dolińska, Julia04BKS Wataha Warszawa44:29449:38594:07
638Błyskosz, Magdalena04WKS Wawel Kraków54:02666:306120:32
 
86Fijałkowska, Klaudia04UKS OSiR Góra Kalwariaabsabs
96Powichrowska, Ilona04UKS OSiR Góra Kalwariaabsabs
 
 
 
K16 (6)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
170Krempińska, Julia03UKS Azymut Pabianice23:29127:57151:26
2194Perfikowska, Hanna04UMKS Kwidzyn29:00231:57360:57
3192Zielińska, Oliwia03PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.33:32429:14262:46
428Pesta, Anna03UKS Azymut 45 Gdynia38:52637:00475:52
5165Dolińska, Zuzanna03BKS Wataha Warszawa37:53542:15580:08
6162Borzym, Izabela02BKS Wataha Warszawa31:34350:22681:56
 
 
 
K18 (5)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
1181Filipczak, Natalia00PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.32:23129:45262:08
2109Deptulska, Maria00UNTS Warszawa35:36227:33163:09
3122Staszak, Alicja01UNTS Warszawa41:42343:05384:47
499Tywonek, Julia01UKS OSiR Góra Kalwaria46:02453:08499:10
5185Kubicka, Sonia01PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.72:16554:405126:56
 
 
 
K21A (15)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
179Kaźmierczak, Aneta95UKS Orientuś Łódź39:09341:14180:23
2111Kubicka, Zuzanna93UNTS Warszawa38:44242:40381:24
3146Borychowska, Marlena88MKS Paulinum Jelenia Góra38:27143:48482:15
4180Dominiak, Dagmara97PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.41:49447:45689:34
566Biniecka, Małgorzata87UKS Azymut Pabianice49:54945:18595:12
6125Sypuła-Paciorek, Katarzyna87UNTS Warszawa47:04749:48896:52
7202Pacek, Karolina88ind mazowsze45:54653:021198:56
8189Szmulkowska, Magdalena97PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.48:22851:03999:25
967Jaśkiewicz, Magdalena97UKS Azymut Pabianice42:27574:3612117:03
10144Turczyńska, Alicja97KU AZS WAT Warszawa70:421084:0913154:51
 
74Pabich, Maria82UKS Azymut Pabianiceabs42:152
62Kocińska, Agnieszka87UMKS Orkan Ostródaabs51:2910
158Miśkiewicz, Martyna89KS OK!Sport Warszawaabs48:177
239Szulecka, Aleksandra84Zabiegani po uszyabsabs
134Żebrowska, Barbara95UNTS Warszawaabsabs
 
 
 
K21B (9)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
1153Drągowska, Malwina85KS OK!Sport Warszawa46:02149:19495:21
214Porzycz, Agnieszka84UKS Siódemka Rumia56:18242:24298:42
3242Bąkowska, DominikaPKO Harpagan Gdańsk61:02366:326127:34
45Panaszek, Justyna9010 BKPanc82:01647:043129:05
5204Parfianowicz, Katarzyna92ind mazowsze70:55564:005134:55
64Owczarz, Hanna9010 BKPanc64:12490:097154:21
7Korczyc, Annaind115:317121:078236:38
 
248Marchuk, Wioletta91UNTS Warszawa37:221
218Malanowska, Anna86Bemowo Orienteering Teamabsabs
 
 
 
K35 (6)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
11Bańska-Bodziona, Aneta7910 BKPanc33:55341:54275:49
291Machowska- Łącka, Magdalena83UKS OSiR Góra Kalwaria36:59445:05482:04
336Gniadek, Monika81GKS Luzino46:15539:12185:27
420Kaszkiewicz, Kamila80UKS Azymut 45 Gdynia65:47642:503108:37
 
231Śliwczyńska, Ilona78Stowarzyszenie Team 360°25:541nkl
128Wołek, Ewa68UNTS Warszawa28:402nkl
 
 
 
K40 (6)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
1106Biolik, Agnieszka77UNTS Warszawa28:42223:49152:31
269Konc, Katarzyna75UKS Azymut Pabianice29:24326:28255:52
3226Kulicka, Agata75SSRS24:12138:16562:28
4187Marcinkiewicz-Kajzer, Monika76PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.32:27534:01366:28
5113Mianowska, Dorota74UNTS Warszawa30:57436:49467:46
6230Szymańska, Zuzanna77Stowarzyszenie Team 360°34:53638:32673:25
 
 
 
K45 (8)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
125Nowak, Beata73UKS Azymut 45 Gdynia24:22123:48148:10
2232Trykozko, Urszula69Stowarzyszenie Team 360°33:51331:24265:15
3164Daniluk, Karina72BKS Wataha Warszawa33:11233:00366:11
4Staszak, AnnaUNTS Warszawa36:38537:09473:47
5117Nitsch, Joanna73UNTS Warszawa35:49440:13776:02
642Lamparska, Iwona73WKS Wawel Kraków40:52638:49679:41
7234Wąsiewicz, Marzena70Stowarzyszenie Team 360°49:24838:39588:03
8163Borzym, Anna72BKS Wataha Warszawa45:00744:47889:47
 
 
 
K50 (2)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
1120Parfianowicz, Joanna64UNTS Warszawa40:11233:46173:57
2129Wołek, Małgorzata66UNTS Warszawa36:56141:40278:36
 
 
 
K60 (3)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
160Biziuk, Halina57UMKS Orkan Ostróda32:02132:38164:40
2136Krochmal, Małgorzata58KU AZS WAT Warszawa33:54234:36268:30
3219Olbrycht, Anna56OLBnO48:52345:35394:27
 
 
 
K65 (4)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
117Czabańska, Małgorzata52UKS Azymut 45 Gdynia30:58136:22167:20
2170Galicz, Krystyna51BKS Wataha Warszawa35:08252:05287:13
3110Glińska, Barbara49UNTS Warszawa61:14362:363123:50
 
Marcinkiewicz, JadwigaPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.97:554
 
 
 
K90 (1)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
10Zielczyńska, Helena (Piotr)27Atomy(indMAZ)42:021abs
 
 
 
M10N (5)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
1147Jończy, Michał08MKS Paulinum Jelenia Góra28:58116:09145:07
222Kaszkiewicz, Leon10UKS Azymut 45 Gdynia36:58222:43359:41
3102Wasilewski, Antoni08UKS OSiR Góra Kalwaria60:36325:25586:01
4Głąb, MikołajKS Spójnia Warszawa124:10425:144149:24
 
Gromka, MateuszPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.nkl21:442
 
 
 
M10 (3)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
134Ukleja, Krzysztof08UKS Azymut 45 Gdynia15:19112:39127:58
221Kaszkiewicz, Tymon09UKS Azymut 45 Gdynia18:28223:49342:17
3254Kaźmierczak, FeliksUNTS Warszawa26:28316:42243:10
 
 
 
M12 (16)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
189Łącki, Jakub06UKS OSiR Góra Kalwaria18:02117:57235:59
276Sztranek, Maciej06UKS Azymut Pabianice21:14216:10137:24
371Krempiński, Franciszek07UKS Azymut Pabianice29:38520:03349:41
4195Perfikowski, Paweł07UMKS Kwidzyn36:16620:06456:22
548Tarnowski, Przemysław07WKS Wawel Kraków24:18432:051156:23
657Ludwin, Jakub07KS Kościelec Chrzanów23:41333:571257:38
7178Stopczyński, Bartosz06BKS Wataha Warszawa39:12921:53561:05
816Ciechanowicz, Mikołaj06UKS Azymut 45 Gdynia40:141025:31765:45
9211Słomczyński, Filip07UKS Orientuś Łódź49:431128:17978:00
10108Chachurski, Mieszko07UNTS Warszawa36:58741:381378:36
1123Kilichowski, Kacper06UKS Azymut 45 Gdynia38:32844:541583:26
1255Klakla, Kacper07KS Kościelec Chrzanów58:201229:201087:40
1319Grzybowski, Maciej06UKS Azymut 45 Gdynia72:021423:37695:39
14175Olejnik, Mikołaj07BKS Wataha Warszawa74:041525:568100:00
15225Kubisiak, Tomasz07SSRS64:311342:4914107:20
 
126Świtała, Michał07UNTS Warszawaabsabs
 
 
 
M14 (16)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
195Podworski, Kacper05UKS OSiR Góra Kalwaria24:55326:48251:43
2130Wołek, Stanisław04UNTS Warszawa24:44227:33352:17
380Lisiak, Adam05UKS Orientuś Łódź22:41130:54453:35
493Majowski, Jan05UKS OSiR Góra Kalwaria29:25525:41155:06
553Żesławski, Mateusz04WKS Wawel Kraków28:31433:24561:55
684Dąbrowski, Karol05UKS OSiR Góra Kalwaria30:38635:26666:04
7235Wąsiewicz, Jerzy05Stowarzyszenie Team 360°33:16737:35770:51
898Sobiepanek, Maksymilian04UKS OSiR Góra Kalwaria39:55837:42877:37
9Janowski, FilipKS Spójnia Warszawa42:091051:201293:29
1052Żesławski, Jakub05WKS Wawel Kraków51:321145:441197:16
11100Tywonek, Jan05UKS OSiR Góra Kalwaria66:061242:1710108:23
 
127Wieczorek, Hubert05UNTS Warszawaabsnkl
43Leśniak, Jan05WKS Wawel Krakówabs39:439
103Wasilewski, Mikołaj05UKS OSiR Góra Kalwaria40:149abs
44Leśniak, Tomasz05WKS Wawel Krakówabsabs
133Wójtowicz, Krzysztof04UNTS Warszawaabsabs
 
 
 
M16 (12)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
130Porzycz, Grzegorz02UKS Azymut 45 Gdynia22:29122:57245:26
277Sztranek, Jan03UKS Azymut Pabianice24:21222:07146:28
3119Olszewski, Bartłomiej02UNTS Warszawa24:47326:10350:57
465Andrzejczak, Maciej02UKS Azymut Pabianice26:15428:33454:48
5148Jończy, Jakub03MKS Paulinum Jelenia Góra26:49533:19660:08
626Nowak, Grzegorz03UKS Azymut 45 Gdynia29:41732:31562:12
7210Słomczyński, Ignacy03UKS Orientuś Łódź27:01635:37762:38
8174Nowakowski, Maciej02BKS Wataha Warszawa36:55841:12878:07
947Tarnawski, Jan03WKS Wawel Kraków39:071044:18983:25
10224Kubisiak, Witold02SSRS46:041152:101198:14
 
227Pijus, Hubert03SSRS37:109nkl
Żabolicki, Maciejind49:2710
 
 
 
M18 (8)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
175Płóciennik, Konrad00UKS Azymut Pabianice26:06125:00151:06
287Gładecki, Dawid00UKS OSiR Góra Kalwaria33:11530:22363:33
368Kalisiak, Dawid00UKS Azymut Pabianice31:31233:44465:15
4115Michalak, Kacper01UNTS Warszawa38:18629:23267:41
5179Choroś, Tomasz00PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.33:05438:10571:15
6182Kajzer, Marcel01PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.52:58744:09797:07
 
29Pesta, Piotr01UKS Azymut 45 Gdynia32:213abs
32Sienkiewicz, Maksymilian01UKS Azymut 45 Gdyniankl40:096
 
 
 
M21A (20)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
1121Parfianowicz, Piotr94UNTS Warszawa41:13338:47180:00
2105Bednarski, Jan98UNTS Warszawa40:26146:56487:22
3169Galicz, Karol86BKS Wataha Warszawa40:37250:54691:31
4157Krasuski, Marcin72KS OK!Sport Warszawa42:55451:13794:08
5142Sokalski, Dariusz84KU AZS WAT Warszawa45:38653:14898:52
6159Wójcik, Dariusz67KS OK!Sport Warszawa49:52749:10599:02
7139Kurek, Jarosław88KU AZS WAT Warszawa60:381064:1510124:53
8143Szczepniuk, Kamil97KU AZS WAT Warszawa62:221171:3214133:54
9216Witczak, Przemysław70Dreamtime Trails57:18983:2615140:44
 
237Mioduszewski, Mateusz76UKAnkl62:289
276Wojciechowski, Kamilindnklabs
212Wrzosek, Zbigniew70ind mazowszeabs69:3313
275Górski, Maciej92ind116:3713abs
94Piekarski, Ryszard91UKS OSiR Góra Kalwariaabs68:1112
45Lubkiewicz, Tomasz87WKS Wawel Kraków43:215nkl
277Goławski, RafałHKS Azymut Mochy52:498abs
155Drągowski, Kuba90KS OK!Sport Warszawaabs42:152
151Cwalina, Karol83KS OK!Sport Warszawankl67:0011
201Markiewicz, Maksymilian96KU AZS WAT Warszawa72:5612
247Marchuk, Ilya87UNTS Warszawa46:543
 
 
 
M21B (8)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
13Jaros, Mariusz9010 BKPanc29:29132:59162:28
239Garbacik, Michał95WKS Wawel Kraków32:57234:38267:35
3197Lech, Maciej85ind53:45654:453108:30
4213Wałachowski, Piotr91Ind. Legionowo44:25365:546110:19
59Frątczak, Sławomir857 BOW Słupsk48:08462:594111:07
6188Rydliński, Bartosz85PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.51:30564:335116:03
7205Parfianowicz, Adam94ind mazowsze71:10796:207167:30
 
217Krochmal, Adam86Bemowo Orienteering Teamabsabs
 
 
 
M35 (7)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
178Tkaczuk, Tomasz79UKS Azymut Pabianice25:38124:55150:33
22Golinowski, Paweł7910 BKPanc26:26227:06253:32
390Łącki, Łukasz82UKS OSiR Góra Kalwaria34:29531:27365:56
4154Drągowski, Piotr82KS OK!Sport Warszawa34:03436:32470:35
537Nagórek, Kamil83GKS Luzino37:50639:39577:29
6215Ivanov, Sergey80Ukraina44:02740:45684:47
 
Lisak, Pawełind31:433abs
 
 
 
M40 (15)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
127Nowak, Jacek76UKS Azymut 45 Gdynia27:09127:33154:42
2104Ławecki, Szymon78MKS Pogoń Siedlce27:52228:33256:25
3149Jończy, Daniel75MKS Paulinum Jelenia Góra30:10334:26364:36
4107Biolik, Grzegorz76UNTS Warszawa33:24437:09470:33
572Krempiński, Piotr76UKS Azymut Pabianice35:30541:30577:00
6214Wieczorek, Piotr73Indywidualny Mazowsze37:56642:39780:35
7196Perfikowski, Piotr76UMKS Kwidzyn39:44943:38983:22
8223Kubisiak, Marek77SSRS39:19745:361084:55
812Rapinczuk, Jan74BdsUOT Warszawa42:401142:15684:55
106Sitnicki, Mariusz7710 BKPanc39:30850:131289:43
11241Kalsztein, KarolPKO Harpagan Gdańsk51:121343:29894:41
1281Lisiak, Paweł74UKS Orientuś Łódź42:181059:1113101:29
 
244Kmieciński, Artur77PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.47:5312nkl
173Nowakowski, Sławomir74BKS Wataha Warszawa97:0014nkl
193Zieliński, Artur77PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.nkl46:4111
 
 
 
M45 (19)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
115Porzycz, Janusz73UKS Siódemka Rumia27:22131:47359:09
2228Błachut, Igor73Stowarzyszenie Team 360°32:48228:38161:26
3114Mianowski, Rafał73UNTS Warszawa33:18430:52264:10
435Borychowski, Mariusz72GKS Luzino32:56335:01567:57
5118Nitsch, Tomasz71UNTS Warszawa40:28838:07878:35
6238Niebielski, Bartosz71UKS Falenica44:401034:14478:54
7123Staszak, Artur70UNTS Warszawa40:26740:121080:38
8229Krasuski, Bartłomiej70Stowarzyszenie Team 360°37:23643:271380:50
9236Wąsiewicz, Piotr70Stowarzyszenie Team 360°41:42940:121081:54
10184Krupiński, Andrzej69PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.44:591337:26682:25
11116Michalak, Tomasz69UNTS Warszawa44:541237:56782:50
12209Słomczyński, Robert72UKS Orientuś Łódź36:46547:171584:03
1364Rekowski, Tomasz70UMKS Orkan Ostróda44:521144:161489:08
1482Olas, Jacek69UKS Orientuś Łódź47:361447:261695:02
157Gawkowski, Robert732 Pułk Saperów56:191738:55995:14
16167Doliński, Grzegorz72BKS Wataha Warszawa52:371643:051295:42
17208Roszkowski, Marcin72ind mazowsze48:081577:3817125:46
 
177Olejnik, Tomasz73BKS Wataha Warszawaabsabs
200Kubak, Krzysztof73ind mazowszeabsabs
 
 
 
M50 (8)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
18Wrzesiński, Krzysztof686.MBOT33:26138:43372:09
2161Szuryga, Hubert68KU AZS UMCS Lublin35:36240:18475:54
3131Wołek, Andrzej64UNTS Warszawa39:24343:50583:14
4160Żebrowski, Dariusz63KS OK!Sport Warszawa60:04559:406119:44
554Żesławski, Wojciech67WKS Wawel Kraków54:16472:537127:09
 
249Nadera, DariuszCX80 Kaliszabs38:292
221Urbaniak, Krzysztof67PZOSnkl32:381
Żabolicki, Piotrind87:158
 
 
 
M55 (10)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
1135Chachurski, Ryszard63KU AZS WAT Warszawa28:54128:09157:03
2190Wałachowski, Janusz59PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.29:51229:23259:14
392Machowski, Władysław59UKS OSiR Góra Kalwaria31:09331:14362:23
463Lech, Bogdan60UMKS Orkan Ostróda31:13433:52465:05
531Porzycz, Jerzy61UKS Azymut 45 Gdynia34:40536:33571:13
6222Mossakowski, Przemysław60samodzielny39:54838:05677:59
7137Krochmal, Grzegorz59KU AZS WAT Warszawa35:36647:17882:53
8156Konstanciak, Andrzej63KS OK!Sport Warszawa38:26748:43987:09
9203Parfianowicz, Marcin63ind mazowsze64:181040:317104:49
 
285Drągowski, RobertKS OK!Sport Warszawa41:489
 
 
 
M60 (6)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
156Kryjomski, Jerzy58KS Kościelec Chrzanów31:16234:38165:54
2141Rogala, Mirosław57KU AZS WAT Warszawa30:25137:13367:38
3Krochmal, AndrzejKS Spójnia Warszawa32:23336:44269:07
4124Sypuła, Sławomir58UNTS Warszawa47:01541:06488:07
5140Przybyła, Sylwester57KU AZS WAT Warszawa44:18448:04592:22
6220Olbrycht, Janusz55OLBnO51:02651:546102:56
 
 
 
M65 (3)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
161Bohaczek, Janusz52UMKS Orkan Ostróda28:25128:21156:46
2145Woźniak, Józef51KU AZS WAT Warszawa48:28251:12299:40
 
Marcinkiewicz, HenrykPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.58:323
 
 
 
M70 (3)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
1191Wasilewski, Stanisław46PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.28:53131:33160:26
2183Kmieciński, Józef47PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.32:31341:54274:25
3138Kukuryka, Jan47KU AZS WAT Warszawa31:12277:103108:22
 
 
 
M75 (2)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
118Czabański, Edward39UKS Azymut 45 Gdynia53:17166:481120:05
2Gliński, Janind72:19268:502141:09
 
 
 
M85 (2)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
111Zielczyński, Mieczysław30Atomy(indMAZ)39:07136:27275:34
2240Wysocki, Stanisław29KS Spójnia Warszawa44:33232:28177:01
 
 
 
10NR (14)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
1176Olejnik, Filip10BKS Wataha Warszawa32:28321:29253:57
2304Krochmal, Piotrind34:28621:26155:54
3243Patejko, Zuzanna12KS Spójnia Warszawa32:56423:45356:41
4246Kmiecińska, Maria08PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.29:40128:40658:20
573Pabich, Hanna11UKS Azymut Pabianice33:08525:55559:03
6303Dolińska, DominikaBKS Wataha Warszawa48:38844:09792:47
7172Nowakowska, Weronika12BKS Wataha Warszawa45:09749:04894:13
 
301Kmiecińska, IwonaPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.29:48pkabspk
302Romanowska, Gabrysiaind65:309nkl
245Kmieciński, Franciszek12PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.29:502nkl
305Głąb, Majaind23:453
49Uryga, Artur10WKS Wawel Krakówabsabs
50Uryga, Adam12WKS Wawel Krakówabsabs
132Wójtowicz, Hanna10UNTS Warszawaabsabs
 
 
 
Open 1 (1)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
171Hereć-Olejnik, Ewa75BKS Wataha Warszawankl49:351
 
 
 
Open 2 (5)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
1198Lech, Michał90ind48:14150:27398:41
2207Presińska, Magdalena86UKS Azymut Pabianice56:11269:464125:57
 
206Poniatowski, Krzysztof76ind mazowszeabs50:142
150Bargiel, Beata65KS OK!Sport Warszawaabs72:405
152Dragowski, Marek65KS OK!Sport Warszawaabs41:481
 
 
 
K55 (1)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
286Drągowska, MarzenaKS OK!Sport Warszawa31:311