Z Mapą Na Spacer 2018Pt 2018-03-02 12:16
Wyniki - Lasek Brzozowy osiedlestworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
Spacerowa (8)1,8 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubKategoriaCzasStrata
140Feliks Kazmierczak09UNTS WarszawaMłodzicy16:380:00
253Antoni PomianowskiUrsynówMłodzicy18:43+2:05
333Katarzyna Parfianowicz92WarszawaSeniorki18:56+2:18
430Hanna Wójtowicz10UNTS WarszawaMłodziczki19:25+2:47
521Katarzyna Wesołowska14WarszawaMłodziczki25:04+8:26
656Ewa KornalewiczWarszawaSeniorki45:25+28:47
755Sebastian KuczyńskiWarszawaMłodzicy45:33+28:55
854Dominik KuczyńskiWarszawaMłodzicy45:39+29:01
 
 
 
Normalna (16)3,9 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubKategoriaCzasStrata
135Anna Szewczykowska18RunningWildSeniorki25:340:00
29Mariusz Góraj70Klub InO SKRÓTY RadomWeterani25:36+0:02
36Krzysztof Poniatowski76Byle do PrzoduSeniorzy26:08+0:34
417Marek Dragowski65OK! Sport WarszawaWeterani26:37+1:03
551Jerzy Wąsiewicz05Team 360Młodzicy26:53+1:19
645Jan Antonowicz05UNTS WarszawaMłodzicy27:12+1:38
734Marcin Parfianowicz63WarszawaWeterani27:51+2:17
820Janusz Olbrycht55OLBnOWeterani31:32+5:58
950Urszula Wąsiewicz07Team 360Młodziczki35:03+9:29
1019Ula Trykozko69Team 360Weteranki35:17+9:43
1148Marzena Wąsiewicz70Team 360Weteranki35:24+9:50
1231Krzysztof Wójtowicz04UNTS WarszawaMłodzicy36:11+10:37
1315Włodzimierz Bargiel64OK! Sport WarszawaWeterani37:34+12:00
1414Beata Bargiel65OK! Sport WarszawaWeteranki41:05+15:31
1544Aleksandra Szindler07UNTS WarszawaMłodziczki42:22+16:48
 
47Sebastian Domżalski80WarszawaSeniorzynkl
 
 
 
Długa (20)5,3 km22 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubKategoriaCzasStrata
112Jan Bednarski98UNTS WarszawaSeniorzy25:020:00
22Mateusz Mioduszewski76UKAWeterani27:51+2:49
332Marcin Krasuski72OK! Sport WarszawaWeterani32:43+7:41
457Tomasz MichalakUNTS WarszawaWeterani32:54+7:52
518Przemysław Witczak70Dreamtime TrailsWeterani33:45+8:43
652Karolina Pacek88WarszawaSeniorki33:59+8:57
742Anna Górnicka-Antonowicz68JózefosławWeteranki34:30+9:28
81Michał Bek81Rodzinna Grupa RowerowaWeterani34:45+9:43
98Darek Nowicki68AWF WarszawaWeterani35:33+10:31
1049Piotr Wąsiewicz70Team 360Weterani37:33+12:31
113Barbara Szmyt86Klub InO Stowarzysze WarszawaSeniorki38:36+13:34
1226Marek Czajkowski76Warszawa-ŻoliborzWeterani39:17+14:15
134Jakub Paradowski78Geocaching WarszawaWeterani40:25+15:23
1422Tomasz Łaski65Klub InO Stowarzysze WarszawaWeterani42:31+17:29
1529Andrzej Bielski7510 WPsamSeniorzy49:33+24:31
1613Dorota Kajak91.Seniorki1:21:43+56:41
 
24Michał Kuś82Klub InO Stowarzysze WarszawaSeniorzynkl
39Krzysztof Łazowski55Klub InO Stowarzysze WarszawaWeteraninkl
43Jerzy Antonowicz68JózefosławWeteraninkl
41Piotr Kazmierczak74UNTS WarszawaSeniorzynkl