Z Mapą Na Spacer 2018Wt 2018-05-08 20:11
Lista startowa wg tras - Wydma Anęcińska lasstworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
Długa (40)4,1 km 0 m29 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubKategoriaStart
1397525Szmyt, Barbara86Klub InO Stowarzysze WarszawaSeniorki0:00
1407619Żebrowska, Barbara95UNTS WarszawaSeniorki1:00
412307Mazurkiewicz, Kuba93OK! Sport WarszawaSeniorzy2:00
7771986Galicz, Karol86BKS Wataha WarszawaSeniorzy3:00
Szczęsnowicz, Natalia8510 BKPancSeniorki4:00
1407620Pacek, Karolina88WarszawaSeniorki5:00
1411188Mossakowski, Przemysław60SamodzielnyWeterani6:00
6200126Kazmierczak, Piotr74UNTS WarszawaSeniorzy7:00
1418717Wąsiewicz, Piotr70Team 360Weterani8:00
7300277Michalak, TomaszUNTS WarszawaWeterani9:00
9040156Krochmal, AndrzejKS SpojniaWeterani10:00
9101005Witczak, Przemysław70Dreamtime TrailsWeterani11:00
1418720Nowicki, Darek68AWF WarszawaWeterani12:00
1409340Gruziel-Słomka, Magdalena76Team 360Weteranki13:00
1972059Dolińskie, Grzegorz72BKS Wataha WarszawaWeterani14:00
8655945Becmer, Dariusz71WKS Śląsk WrocławWeterani15:00
300613Bajorek, Marta81WarszawaWeteranki16:00
Biolik, Grzegorz76UNTS WarszawaWeterani17:00
Komorowski, Mateusz86WarszawaSeniorzy18:00
7207195Mioduszewski, Mateusz76UKAWeterani19:00
6200121Kajak, Dorota91.Seniorki20:00
7202764Krasuski, Marcin72OK! Sport WarszawaWeterani21:00
6200125Paradowski, Jakub78Geocaching WarszawaWeterani22:00
5992Kuś, Michał82Klub InO Stowarzysze WarszawaSeniorzy23:00
Krzeszewski, Mateusz89JanikowoSeniorzy24:00
8760130Maciejewski, Mikołaj76BKS Wataha WarszawaWeterani25:00
8197778Biolik, Agnieszka77UNTS WarszawaWeteranki26:00
Krawczyk, Michał83KWWSeniorzy27:00
412128Olbrycht, Janusz55OLBnOWeterani28:00
300675Kacprzycki, Olaf68Olo SoloWeterani29:00
1986001Gumowski, Szymon01BKS Wataha WarszawaJuniorzy30:00
7121278Śliwczyńska, Ilona78WarszawaWeteranki31:00
1418719Rozwadowski, PawełKlub InO Stowarzysze WarszawaWeterani32:00
1419853Łaska, Renata64ZielonkaWeteranki33:00
1418729Czajkowski, Marek76Warszawa-ŻoliborzWeterani34:00
2067571Lesisz, Kamil84UNTS WarszawaSeniorzy35:00
300693Słomka, Paweł90WarszawaSeniorzy36:00
6200103Łaski, Tomasz65Klub InO Stowarzysze WarszawaWeterani37:00
7202770Błachut, Igor73Team 360Weterani38:00
8636526Wrzesiński, Krzysztof686. MBOT WarszawaWeterani39:00
 
 
Normalna (29)2,7 km 0 m21 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubKategoriaStart
887232Drągowski, Marek65OK! Sport WarszawaWeterani0:00
1986002Dolińska, Julia04BKS Wataha WarszawaMłodziczki1:00
900424Trykozko, Ula69Team 360Weteranki2:00
7060403Dolińska, Zuzanna03BKS Wataha WarszawaJuniorki3:00
Bek, Michał81Rodzinna Grupa RowerowaWeterani4:00
Tufekcis, Aleksander10BKS Wataha WarszawaMłodzicy5:00
8280359Krochmal, Grzegorz59WolicaWeterani6:00
8092006Maciejewski, Bartłomiej06BKS Wataha WarszawaMłodzicy7:00
6200106Parfianowicz, Katarzyna92WarszawaSeniorki8:00
7030320Gawryś, Radosław03BKS Wataha WarszawaMłodzicy9:00
1418713Wąsiewicz, Marzena70Team 360Weteranki10:00
8210586Krochmal, Adam86Bemowo Orienteering TeamSeniorzy11:00
Szewczykowska, Anna80RunningWildSeniorki12:00
Parfianowicz, Adam94WarszawaSeniorzy14:00
6200107Góraj, Mariusz70Klub InO SKRÓTY RadomWeterani15:00
8050202Wąsiewicz, Jerzy05Team 360Młodzicy16:00
1951826Galicz, KrystynaBKS Wataha WarszawaSeniorki17:00
981643Szymanska, Zuzanna77Team 360Weteranki18:00
7170974Nowakowski, Sławomir74BKS Wataha WarszawaWeterani19:00
8080258Krochmal, Małgorzata58WolicaWeteranki20:00
730740Misiaczek, Ewa68WarszawaWeteranki21:00
Ptak, Olga90.Juniorki22:00
Domżalski, Sebastian80Nuda i LenistwoSeniorzy23:00
5993Kuś, Agnieszka82Klub InO Stowarzysze WarszawaSeniorki24:00
1418718Wąsiewicz, Urszula07Team 360Młodziczki25:00
Pawlaczyk, Karolina90.Seniorki26:00
6200119Parfianowicz, Marcin63WarszawaWeterani27:00
6200123Poniatowski, Krzysztof76Byle do PrzoduSeniorzy28:00
886671Wójtowicz, Krzysztof04UNTS WarszawaMłodzicy29:00
 
 
Spacerowa (13)1,5 km 0 m8 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubKategoriaStart
1424638Michalski, Tomasz08BKS Wataha WarszawaMłodzicy0:00
1986008Ładyko, Bartłomiej06BKS Wataha WarszawaMłodzicy0:00
1986005Maślanka, Mateusz08BKS Wataha WarszawaMłodzicy0:00
881580Wysocki, Stanisław27KS SpojniaWeterani0:00
1986006Maślanka, Michał76BKS Wataha WarszawaWeterani0:00
6200125Gradowski, Tomasz80WarszawaWeterani0:00
1986004Tufekcis, Leonidas08BKS Wataha WarszawaMłodzicy0:00
1986003Nowakowska, Weronika12BKS Wataha WarszawaMłodziczki0:00
6200124Gradowska, Gaja07WarszawaMłodziczki0:00
4714503Wójtowicz, Hanna10UNTS WarszawaMłodziczki0:00
6200108Kazmierczak, Feliks09UNTS WarszawaMłodzicy0:00
1411181Malanowska, Anna86Bemowo Orienteering TeamSeniorki0:00
Kubicka, MagdaWarszawaMłodziczki0:00