Z Mapą Na Spacer 2018Śr 2018-05-09 20:57
Wyniki - Wydma Anęcińska lasstworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
Długa (37)4,1 km 0 m29 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubKategoriaCzasStrataKomentarz
136Galicz, Karol86BKS Wataha WarszawaSeniorzy23:200:00
2Michalak, KacperUNTS WarszawaJuniorzy27:39+4:19
332Krasuski, Marcin72OK! Sport WarszawaWeterani27:40+4:20
457Michalak, TomaszUNTS WarszawaWeterani28:03+4:43
586Słomka, Paweł90WarszawaSeniorzy32:02+8:42
652Pacek, Karolina88WarszawaSeniorki32:19+8:59
7117Lesisz, Kamil84UNTS WarszawaSeniorzy32:58+9:38
8114Komorowski, Mateusz86WarszawaSeniorzy33:00+9:40
92Mioduszewski, Mateusz76UKAWeterani33:21+10:01
10Jurek, Grzegorz.Weterani33:22+10:02
11107Becmer, Dariusz71WKS Śląsk WrocławWeterani33:43+10:23
1258Wrzesiński, Krzysztof686. MBOT WarszawaWeterani34:40+11:20
1394Dolińskie, Grzegorz72BKS Wataha WarszawaWeterani34:43+11:23
14Dominiak, DagmaraPUKS Młode OrłySeniorki34:51+11:31
15109Biolik, Grzegorz76UNTS WarszawaWeterani35:04+11:44
16108Biolik, Agnieszka77UNTS WarszawaWeteranki35:18+11:58
1749Wąsiewicz, Piotr70Team 360Weterani35:58+12:38
1885Błachut, Igor73Team 360Weterani36:52+13:32
19122Mossakowski, Przemysław60SamodzielnyWeterani37:04+13:44
2018Witczak, Przemysław70Dreamtime TrailsWeterani37:21+14:01
2180Mazurkiewicz, Kuba93OK! Sport WarszawaSeniorzy38:18+14:58
2224Kuś, Michał82Klub InO Stowarzysze WarszawaSeniorzy38:30+15:10
2387Gruziel-Słomka, Magdalena76Team 360Weteranki41:13+17:53
2493Gumowski, Szymon01BKS Wataha WarszawaJuniorzy43:38+20:18
253Szmyt, Barbara86Klub InO Stowarzysze WarszawaSeniorki44:04+20:44
2677Rozwadowski, PawełKlub InO Stowarzysze WarszawaWeterani44:07+20:47
2726Czajkowski, Marek76Warszawa-ŻoliborzWeterani44:37+21:17
28118Maciejewski, Mikołaj76BKS Wataha WarszawaWeterani51:09+27:49
2946Bajorek, Marta81WarszawaWeteranki51:56+28:36
3022Łaski, Tomasz65Klub InO Stowarzysze WarszawaWeterani52:16+28:56
3197Nowakowski, Sławomir74BKS Wataha WarszawaWeterani59:25+36:05
3220Olbrycht, Janusz55OLBnOWeterani61:26+38:06
 
8Nowicki, Darek68AWF WarszawaWeteraninkl
106Szczęsnowicz, Natalia8510 BKPancSeniorkinkl
13Kajak, Dorota91.Seniorkinkl
23Łaska, Renata64ZielonkaWeterankinkl
5Kacprzycki, Olaf68Olo SoloWeteraninkl
 
 
 
Normalna (28)2,7 km 0 m21 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubKategoriaCzasStrataKomentarz
117Drągowski, Marek65OK! Sport WarszawaWeterani23:530:00
282Parfianowicz, Adam94WarszawaSeniorzy25:40+1:47
37Śliwczyńska, Ilona78WarszawaWeteranki26:35+2:42
41Bek, Michał81Rodzinna Grupa RowerowaWeterani28:51+4:58
571Krochmal, Adam86Bemowo Orienteering TeamSeniorzy28:55+5:02
651Wąsiewicz, Jerzy05Team 360Młodzicy29:15+5:22
734Parfianowicz, Marcin63WarszawaWeterani30:39+6:46
847Domżalski, Sebastian80Nuda i LenistwoSeniorzy31:39+7:46
919Trykozko, Ula69Team 360Weteranki33:11+9:18
1033Parfianowicz, Katarzyna92WarszawaSeniorki33:18+9:25
1192Misiaczek, Ewa68WarszawaWeteranki33:35+9:42
12105Maciejewski, Bartłomiej06BKS Wataha WarszawaMłodzicy34:18+10:25
1338Szymanska, Zuzanna77Team 360Weteranki34:43+10:50
149Góraj, Mariusz70Klub InO SKRÓTY RadomWeterani35:08+11:15
1573Krochmal, Małgorzata58WolicaWeteranki35:57+12:04
1695Dolińska, Zuzanna03BKS Wataha WarszawaJuniorki36:18+12:25
17Daniluk, KarinaBKS Wataha WarszawaWeteranki37:51+13:58
1837Stopczyński, Bartosz06BKS Wataha WarszawaMłodzicy38:34+14:41
1914Bargiel, Beata65OK! Sport WarszawaWeteranki39:59+16:06
2035Szewczykowska, Anna80Team 360Seniorki41:03+17:10
2150Wąsiewicz, Urszula07Team 360Młodziczki42:52+18:59
2296Dolińska, Julia04BKS Wataha WarszawaMłodziczki50:09+26:16
2348Wąsiewicz, Marzena70Team 360Weteranki51:13+27:20
24Olbrycht, AnnaOLBnOWeteranki51:14+27:21
25110Ptak, Olga90.Juniorki56:42+32:49
26Galicz, KrystynaBKS Wataha WarszawaSeniorki65:00+41:07
 
74Krochmal, Grzegorz59WolicaWeteraninkl
6Poniatowski, Krzysztof76Byle do PrzoduSeniorzynkl
 
 
 
Spacerowa (11)1,5 km 0 m8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubKategoriaCzasStrataKomentarz
1104Michalski, Tomasz08BKS Wataha WarszawaMłodzicy22:230:00
270Malanowska, Anna86Bemowo Orienteering TeamSeniorki22:38+0:15
3Jurek, Amelia09.Młodziczki27:22+4:59
4103Ładyko, Bartłomiej06BKS Wataha WarszawaMłodzicy30:08+7:45
530Wójtowicz, Hanna10UNTS WarszawaMłodziczki30:20+7:57
6112Tufekcis, Aleksander10BKS Wataha WarszawaMłodzicy37:25+15:02
7101Maślanka, Michał76BKS Wataha WarszawaWeterani37:28+15:05
898Nowakowska, Weronika12BKS Wataha WarszawaMłodziczki43:04+20:41
9Zielczyński, Mieczysław.Weterani53:29+31:06
10100Maślanka, Mateusz08BKS Wataha WarszawaMłodzicy65:46+43:23
1199Tufekcis, Leonidas08BKS Wataha WarszawaMłodzicy65:47+43:24