Z Mapą Na Spacer 2018Wt 2018-09-04 22:57
Lista startowa wg tras - Park Kombatantówstworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
Długa (28)1,0 km0 PK
Numer karty SINr start. XImię i nazwiskoUr.KlubKategoriaStart
8640916Bednarski, Jan98UNTS WarszawaSeniorzy-1:00
7771986Galicz, Karol86BKS Wataha WarszawaSeniorzy0:00
Iżycki, Krystian80Ciapaki i GłuptakiWeterani1:00
8300176Maciejewski, Mikołaj76BKS Wataha WarszawaWeterani2:00
1419853Łaska, Renata64ZielonkaWeteranki3:00
1418720Nowicki, Darek68AWF WarszawaWeterani4:00
Krawczyk, Michał83KWWSeniorzy5:00
6200125Paradowski, Jakub78Geocaching WarszawaWeterani6:00
504405Antonowicz, Jerzy68JózefosławWeterani7:00
9101005Witczak, Przemysław70Dreamtime TrailsWeterani8:00
6200126Kazmierczak, Piotr74UNTS WarszawaSeniorzy9:00
412128Olbrycht, Janusz55OLBnOWeterani10:00
2067571Lesisz, Kamil84UNTS WarszawaSeniorzy11:00
8240668Górnicka-Antonowicz, Anna68JózefosławWeteranki12:00
7207195Mioduszewski, Mateusz76UKAWeterani13:00
7202764Krasuski, Marcin72OK! Sport WarszawaWeterani14:00
1397525Szmyt, Barbara86Klub InO Stowarzysze WarszawaSeniorki15:00
300675Kacprzycki, Olaf68Olo SoloWeterani16:00
5992Kuś, Michał82Klub InO Stowarzysze WarszawaSeniorzy17:00
1418717Wąsiewicz, Piotr70Team 360Weterani18:00
6200121Kajak, Dorota91.Seniorki19:00
7202770Błachut, Igor73Team 360Weterani20:00
1407620Pacek, Karolina88WarszawaSeniorki21:00
6200103Łaski, Tomasz65Klub InO Stowarzysze WarszawaWeterani22:00
412256Rekowski, Tomasz70.Seniorzy23:00
1418729Czajkowski, Marek76Warszawa-ŻoliborzWeterani24:00
1972059Doliński, Grzegorz72BKS Wataha WarszawaWeterani25:00
670819Urbaniak, Krzysztof67WarszawaWeterani26:00
 
 
Normalna (28)1,0 km0 PK
Numer karty SINr start. XImię i nazwiskoUr.KlubKategoriaStart
1986002Dolińska, Julia04BKS Wataha WarszawaMłodziczki0:00
6200106Parfianowicz, Katarzyna92WarszawaSeniorki1:00
Drągowski, Paweł01OK! Sport WarszawaSeniorzy2:00
730740Misiaczek, Ewa68WarszawaWeteranki3:00
7060403Dolińska, Zuzanna03BKS Wataha WarszawaJuniorki4:00
6200107Góraj, Mariusz70Klub InO SKRÓTY RadomWeterani5:00
1986006Maślanka, Michał76BKS Wataha WarszawaWeterani6:00
1418718Wąsiewicz, Urszula07Team 360Młodziczki7:00
1951826Galicz, Krystyna51BKS Wataha WarszawaSeniorki8:00
1418713Wąsiewicz, Marzena70Team 360Weteranki9:00
8092006Maciejewski, Bartłomiej06BKS Wataha WarszawaMłodzicy10:00
900424Trykozko, Ula69Team 360Weteranki11:00
Bek, Michał81Rodzinna Grupa RowerowaWeterani12:00
8080258Krochmal, Małgorzata58WolicaWeteranki13:00
886671Wójtowicz, Krzysztof04UNTS WarszawaMłodzicy14:00
Domżalski, Sebastian80Nuda i LenistwoSeniorzy15:00
1411181Malanowska, Anna86Bemowo Orienteering TeamSeniorki16:00
1986008Stopczyński, Bartosz06BKS Wataha WarszawaMłodzicy17:00
5993Kuś, Agnieszka82Klub InO Stowarzysze WarszawaSeniorki18:00
8050202Wąsiewicz, Jerzy05Team 360Młodzicy19:00
8210586Krochmal, Adam86Bemowo Orienteering TeamSeniorzy20:00
8280359Krochmal, Grzegorz59WolicaWeterani21:00
Konstanciak, Andrzej59OK! Sport WarszawaWeterani22:00
8636188Antonowicz, Jan05UNTS WarszawaMłodzicy23:00
887232Drągowski, Marek65OK! Sport WarszawaWeterani24:00
7121278Śliwczyńska, Ilona78WarszawaWeteranki25:00
981643Szymanska, Zuzanna77Team 360Weteranki26:00
6200119Parfianowicz, Marcin63WarszawaWeterani27:00
 
 
Spacerowa (4)1,0 km0 PK
Numer karty SINr start. XImię i nazwiskoUr.KlubKategoriaStart
1986003Tufekcis, Leonidas08BKS Wataha WarszawaMłodzicy0:00
1986005Maślanka, Mateusz08BKS Wataha WarszawaMłodzicy0:00
4714503Wójtowicz, Hanna10UNTS WarszawaMłodziczki0:00
6200108Kazmierczak, Feliks09UNTS WarszawaMłodzicy0:00