Z Mapą Na Spacer 2018Śr 2018-09-05 21:54
Wyniki - Park Kombatantówstworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
Długa (30)4,9 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubKategoriaCzasStrataKomentarz
188Parfianowicz, Piotr94UNTS WarszawaSeniorzy17:150:00
236Galicz, Karol86BKS Wataha WarszawaSeniorzy18:37+1:22
312Bednarski, Jan98UNTS WarszawaSeniorzy19:57+2:42
432Krasuski, Marcin72OK! Sport WarszawaWeterani23:15+6:00
52Mioduszewski, Mateusz76UKAWeterani23:54+6:39
585Błachut, Igor73Team 360Weterani23:54+6:39
789Kubicka, Zuzanna94UNTS WarszawaSeniorki24:15+7:00
863Urbaniak, Krzysztof67WarszawaWeterani25:17+8:02
9124Iżycki, Krystian80Ciapaki i GłuptakiWeterani25:24+8:09
1052Pacek, Karolina88WarszawaSeniorki25:45+8:30
118Nowicki, Darek68AWF WarszawaWeterani25:53+8:38
12117Lesisz, Kamil84UNTS WarszawaSeniorzy26:19+9:04
1342Górnicka-Antonowicz, Anna68JózefosławWeteranki27:14+9:59
1426Czajkowski, Marek76Warszawa-ŻoliborzWeterani27:45+10:30
1549Wąsiewicz, Piotr70Team 360Weterani28:03+10:48
1694Doliński, Grzegorz72BKS Wataha WarszawaWeterani28:17+11:02
17118Maciejewski, Mikołaj76BKS Wataha WarszawaWeterani29:35+12:20
1843Antonowicz, Jerzy68JózefosławWeterani29:40+12:25
1924Kuś, Michał82Klub InO Stowarzysze WarszawaSeniorzy29:47+12:32
203Szmyt, Barbara86Klub InO Stowarzysze WarszawaSeniorki30:45+13:30
21125Rekowski, Tomasz70.Seniorzy31:54+14:39
2222Łaski, Tomasz65Klub InO Stowarzysze WarszawaWeterani32:38+15:23
2320Olbrycht, Janusz55OLBnOWeterani33:57+16:42
244Paradowski, Jakub78Geocaching WarszawaWeterani34:28+17:13
2538Szymanska, Zuzanna77Team 360Weteranki34:38+17:23
2677Rozwadowski, PawełKlub InO Stowarzysze WarszawaWeterani34:52+17:37
275Kacprzycki, Olaf68Olo SoloWeterani39:45+22:30
2846Bajorek, Marta81WarszawaWeteranki41:22+24:07
2913Kajak, Dorota91.Seniorki43:54+26:39
 
134Popowski, JarosławUNTS WarszawaWeteraninkl
 
 
 
Normalna (33)3,9 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubKategoriaCzasStrataKomentarz
145Antonowicz, Jan05UNTS WarszawaMłodzicy19:250:00
2101Maślanka, Michał76BKS Wataha WarszawaWeterani20:17+0:52
347Domżalski, Sebastian80Nuda i LenistwoSeniorzy20:30+1:05
41Bek, Michał81Rodzinna Grupa RowerowaWeterani21:04+1:39
582Parfianowicz, Adam94WarszawaSeniorzy23:01+3:36
6105Maciejewski, Bartłomiej06BKS Wataha WarszawaMłodzicy23:16+3:51
77Śliwczyńska, Ilona78WarszawaWeteranki23:20+3:55
837Stopczyński, Bartosz06BKS Wataha WarszawaMłodzicy23:29+4:04
933Parfianowicz, Katarzyna92WarszawaSeniorki23:57+4:32
1034Parfianowicz, Marcin63WarszawaWeterani24:07+4:42
1151Wąsiewicz, Jerzy05Team 360Młodzicy24:20+4:55
1295Dolińska, Zuzanna03BKS Wataha WarszawaJuniorki24:32+5:07
136Poniatowski, Krzysztof76Byle do PrzoduSeniorzy24:49+5:24
1417Drągowski, Marek65OK! Sport WarszawaWeterani25:45+6:20
1596Dolińska, Julia04BKS Wataha WarszawaMłodziczki26:36+7:11
1671Krochmal, Adam86Bemowo Orienteering TeamSeniorzy26:40+7:15
1770Malanowska, Anna86Bemowo Orienteering TeamSeniorki29:51+10:26
18Daniluk, KarinaBKS Wataha WarszawaWeteranki29:54+10:29
199Góraj, Mariusz70Klub InO SKRÓTY RadomWeterani30:45+11:20
2019Trykozko, Ula69Team 360Weteranki31:50+12:25
2125Kuś, Agnieszka82Klub InO Stowarzysze WarszawaSeniorki31:59+12:34
2250Wąsiewicz, Urszula07Team 360Młodziczki32:35+13:10
2392Misiaczek, Ewa68WarszawaWeteranki32:42+13:17
2448Wąsiewicz, Marzena70Team 360Weteranki32:53+13:28
2573Krochmal, Małgorzata58WolicaWeteranki33:28+14:03
26128Michalska, Izabela79BKS Wataha WarszawaWeteranki35:58+16:33
2731Wójtowicz, Krzysztof04UNTS WarszawaMłodzicy36:36+17:11
28120Krzeszewski, Mateusz89JanikowoSeniorzy43:07+23:42
29Galicz, Krystyna51BKS Wataha WarszawaSeniorki50:08+30:43
 
74Krochmal, Grzegorz59WolicaWeteraninkl
126Konstanciak, Andrzej59OK! Sport WarszawaWeteraninkl
132Ryczyłowska, Maja.Młodziczkinkl
131Nowakowska, Maja.Młodziczkinkl
 
 
 
Spacerowa (10)2,5 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubKategoriaCzasStrataKomentarz
1129Michalski, Tomasz08BKS Wataha WarszawaMłodzicy25:040:00
2130Migdał, Jakub08BKS Wataha WarszawaMłodzicy25:06+0:02
3135Korzętkowski, TymonUNTS WarszawaMłodzicy29:12+4:08
499Tufekcis, Leonidas08BKS Wataha WarszawaMłodzicy31:31+6:27
5100Maślanka, Mateusz08BKS Wataha WarszawaMłodzicy31:33+6:29
 
137Chodorowski, KamilZS17Juniorzynkl
136Lechański, SebastianZS17Juniorzynkl
133Błachut, OlgierdTeam 360Młodzicynkl
30Wójtowicz, Hanna10UNTS WarszawaMłodziczkinkl
Zielczyński, Mieczysław.Weteraninkl