IV Warszawska Mila w BnOpt. 27.04.2018 21:15
KS Spójnia W-waSłupno
Lista startowa wg kategorii - Wszystkie etapystworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K10N (2)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
582801053Gabriela Podgórska09KS Kościelec Chrzanów6:0014:00
wakatwakat8:0016:00
 
 
K10 (3)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
101412161Olga Wasilewska08UKS OSiR Góra Kalwaria0:0010:00
wakatwakat2:0014:00
13842652Małgorzata Porzycz08UKS Siódemka Rumia4:0012:00
 
 
K12 (12)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
1128131207Antonina Mianowska07UNTS Warszawa0:009:00
249201831Anna Nowak06UKS Azymut 45 Gdynia2:001:00
97338299Barbara Sobiepanek06UKS OSiR Góra Kalwaria4:0013:00
339201832Patrycja Ukleja06UKS Azymut 45 Gdynia6:005:00
512114857Julia Wojtas07WKS Wawel Kraków8:0021:00
wakatwakat10:0017:00
83412166Lena Borkowska06UKS OSiR Góra Kalwaria12:003:00
2331418718Urszula Wąsiewicz07Stowarzyszenie Team 360°14:007:00
wakatwakat16:0015:00
85418961Paulina Dzwonkowska06UKS OSiR Góra Kalwaria18:0019:00
592801059Marta Podgórska07KS Kościelec Chrzanów20:0011:00
88338298Julia Łącka07UKS OSiR Góra Kalwaria22:0023:00
 
 
K14 (9)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
462114859Marta Michno05WKS Wawel Kraków1:0016:00
wakatwakat3:0014:00
402114853Natalia Kurtycz05WKS Wawel Kraków5:0020:00
1661986008Julia Dolińska04BKS Wataha Warszawa7:0026:00
1868645193Maja Majewska04PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.9:0030:00
38502210Magdalena Błyskosz04WKS Wawel Kraków11:0024:00
861422868Klaudia Fijałkowska04UKS OSiR Góra Kalwaria13:0018:00
418636994Maja Lamparska05WKS Wawel Kraków15:0028:00
96889672Ilona Powichrowska04UKS OSiR Góra Kalwaria17:0022:00
 
 
K16 (7)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
289201839Anna Pesta03UKS Azymut 45 Gdynia1:0035:00
1657060403Zuzanna Dolińska03BKS Wataha Warszawa3:0033:00
1948653296Hanna Perfikowska04UMKS Kwidzyn5:0031:00
1928650819Oliwia Zielińska03PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.7:0027:00
1627020806Izabela Borzym02BKS Wataha Warszawa9:0025:00
wakatwakat11:0037:00
708640908Julia Krempińska03UKS Azymut Pabianice13:0029:00
 
 
K18 (6)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
1221111777Alicja Staszak01UNTS Warszawa38:0022:00
991422869Julia Tywonek01UKS OSiR Góra Kalwaria40:0018:00
wakatwakat42:0024:00
1818640914Natalia Filipczak00PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.44:0026:00
1098631442Maria Deptulska00UNTS Warszawa46:0016:00
185Sonia Kubicka01PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.48:0020:00
 
 
K21A (18)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
1341407619Barbara Żebrowska95UNTS Warszawa4:0017:00
144Alicja Turczyńska97KU AZS WAT Warszawa6:0019:00
239Aleksandra Szulecka84Zabiegani po uszy8:0033:00
2021407620Karolina Pacek88ind mazowsze10:0029:00
1587200382Martyna Miśkiewicz89KS OK!Sport Warszawa12:0015:00
1118001993Zuzanna Kubicka93UNTS Warszawa14:0027:00
798211095Aneta Kaźmierczak95UKS Orientuś Łódź16:0025:00
wakatwakat18:009:00
1468632387Marlena Borychowska88MKS Paulinum Jelenia Góra20:007:00
66505002Małgorzata Biniecka87UKS Azymut Pabianice22:0031:00
1807205367Dagmara Dominiak97PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.24:0023:00
622034192Agnieszka Kocińska87UMKS Orkan Ostróda26:003:00
1892023845Magdalena Szmulkowska97PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.28:0035:00
wakatwakat30:0021:00
677204932Magdalena Jaśkiewicz97UKS Azymut Pabianice32:001:00
1257208278Katarzyna Sypuła-Paciorek87UNTS Warszawa34:0013:00
74553466Maria Pabich82UKS Azymut Pabianice36:0011:00
199Agnieszka Cząba95KU AZS WAT Warszawa5:00
 
 
K21B (9)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
58648673Justyna Panaszek9010 BKPanc9:0043:00
14842655Agnieszka Porzycz84UKS Siódemka Rumia11:0055:00
204999999Katarzyna Parfianowicz92ind mazowsze13:0039:00
153886617Malwina Drągowska85KS OK!Sport Warszawa15:0053:00
2181411181Anna Malanowska86Bemowo Orienteering Team17:0047:00
2421397543Dominika BąkowskaPKO Harpagan Gdańsk19:0041:00
48648671Hanna Owczarz9010 BKPanc21:0049:00
wakatwakat23:0045:00
248886681Wioletta Marchuk91UNTS Warszawa51:00
 
 
K35 (7)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
368634881Monika Gniadek81GKS Luzino42:0052:00
91301332Magdalena Machowska- Łącka83UKS OSiR Góra Kalwaria44:0040:00
18648672Aneta Bańska-Bodziona7910 BKPanc46:0050:00
128886676Ewa Wołek68UNTS Warszawa48:0044:00
20886659Kamila Kaszkiewicz80UKS Azymut 45 Gdynia50:0042:00
wakatwakat52:0046:00
2317121278Ilona Śliwczyńska78Stowarzyszenie Team 360°54:0048:00
 
 
K40 (7)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
697204651Katarzyna Konc75UKS Azymut Pabianice41:004:00
1068197778Agnieszka Biolik77UNTS Warszawa43:006:00
230981643Zuzanna Szymańska77Stowarzyszenie Team 360°45:008:00
1872035276Monika Marcinkiewicz-Kajzer76PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.47:0012:00
wakatwakat49:000:00
1131408260Dorota Mianowska74UNTS Warszawa51:0010:00
2269861025Agata Kulicka75SSRS53:002:00
 
 
K45 (8)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
1172043896Joanna Nitsch73UNTS Warszawa26:003:00
232900424Urszula Trykozko69Stowarzyszenie Team 360°28:007:00
1631424638Anna Borzym72BKS Wataha Warszawa30:005:00
2341418713Marzena Wąsiewicz70Stowarzyszenie Team 360°32:0011:00
428650892Iwona Lamparska73WKS Wawel Kraków34:009:00
wakatwakat36:001:00
259201836Beata Nowak73UKS Azymut 45 Gdynia38:0013:00
1647110672Karina Daniluk72BKS Wataha Warszawa40:0015:00
 
 
K50 (3)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
120895011Joanna Parfianowicz64UNTS Warszawa0:000:00
wakatwakat2:004:00
1291408259Małgorzata Wołek66UNTS Warszawa4:002:00
 
 
K60 (4)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
wakatwakat21:0011:00
219412377Anna Olbrycht56OLBnO23:009:00
1368080258Małgorzata Krochmal58KU AZS WAT Warszawa25:0013:00
609102814Halina Biziuk57UMKS Orkan Ostróda27:0015:00
 
 
K65 (4)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
17219123Małgorzata Czabańska52UKS Azymut 45 Gdynia1:000:00
wakatwakat3:002:00
1101411185Barbara Glińska49UNTS Warszawa5:006:00
1701951826Krystyna Galicz51BKS Wataha Warszawa7:004:00
 
 
K90 (1)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
10300689Helena Zielczyńska27Atomy(indMAZ)1:001:00
 
 
M10N (4)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
1472028217Michał Jończy08MKS Paulinum Jelenia Góra8:0040:00
22886667Leon Kaszkiewicz10UKS Azymut 45 Gdynia10:0036:00
wakatwakat12:0038:00
102338293Antoni Wasilewski08UKS OSiR Góra Kalwaria14:0034:00
 
 
M10 (3)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
349201833Krzysztof Ukleja08UKS Azymut 45 Gdynia1:008:00
21886656Tymon Kaszkiewicz09UKS Azymut 45 Gdynia3:006:00
wakatwakat5:004:00
 
 
M12 (18)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
1781986007Bartosz Stopczyński06BKS Wataha Warszawa19:0031:00
211Filip Słomczyński07ind mazowsze21:0019:00
89338295Jakub Łącki06UKS OSiR Góra Kalwaria23:0037:00
572801069Jakub Ludwin07KS Kościelec Chrzanów25:0045:00
762043890Maciej Sztranek06UKS Azymut Pabianice27:0041:00
16887230Mikołaj Ciechanowicz06UKS Azymut 45 Gdynia29:0039:00
711260703Franciszek Krempiński07UKS Azymut Pabianice31:0027:00
1952090686Paweł Perfikowski07UMKS Kwidzyn33:0029:00
23887218Kacper Kilichowski06UKS Azymut 45 Gdynia35:0049:00
1751986003Mikołaj Olejnik07BKS Wataha Warszawa37:0023:00
19887225Maciej Grzybowski06UKS Azymut 45 Gdynia39:0035:00
482016946Przemysław Tarnowski07WKS Wawel Kraków41:0047:00
552801056Kacper Klakla07KS Kościelec Chrzanów43:0017:00
1088291207Mieszko Chachurski07UNTS Warszawa45:0043:00
225332639Tomasz Kubisiak07SSRS47:0051:00
1264644426Michał Świtała07UNTS Warszawa49:0021:00
wakatwakat51:0033:00
wakatwakat53:0025:00
 
 
M14 (17)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
100418964Jan Tywonek05UKS OSiR Góra Kalwaria7:0025:00
1271408264Hubert Wieczorek05UNTS Warszawa9:0031:00
84435250Karol Dąbrowski05UKS OSiR Góra Kalwaria11:0047:00
539119229Mateusz Żesławski04WKS Wawel Kraków13:0049:00
98338294Maksymilian Sobiepanek04UKS OSiR Góra Kalwaria15:0029:00
1301414199Stanisław Wołek04UNTS Warszawa17:0039:00
442114870Tomasz Leśniak05WKS Wawel Kraków19:0043:00
2358050202Jerzy Wąsiewicz05Stowarzyszenie Team 360°21:0045:00
133886671Krzysztof Wójtowicz04UNTS Warszawa23:0027:00
931419864Jan Majowski05UKS OSiR Góra Kalwaria25:0041:00
wakatwakat27:0019:00
529119779Jakub Żesławski05WKS Wawel Kraków29:0037:00
wakatwakat31:0023:00
103338300Mikołaj Wasilewski05UKS OSiR Góra Kalwaria33:0035:00
432114868Jan Leśniak05WKS Wawel Kraków35:0021:00
951419863Kacper Podworski05UKS OSiR Góra Kalwaria37:0017:00
807200171Adam Lisiak05UKS Orientuś Łódź39:0033:00
 
 
M16 (13)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
268656096Grzegorz Nowak03UKS Azymut 45 Gdynia24:0038:00
227501434Hubert Pijus03SSRS26:0048:00
2107200167Ignacy Słomczyński03ind mazowsze28:0050:00
471401477Jan Tarnawski03WKS Wawel Kraków30:0046:00
1191403087Bartłomiej Olszewski02UNTS Warszawa32:0052:00
1741986001Maciej Nowakowski02BKS Wataha Warszawa34:0034:00
65887252Maciej Andrzejczak02UKS Azymut Pabianice36:0040:00
1488634884Jakub Jończy03MKS Paulinum Jelenia Góra38:0042:00
771407621Jan Sztranek03UKS Azymut Pabianice40:0032:00
308656099Grzegorz Porzycz02UKS Azymut 45 Gdynia42:0028:00
224501433Witold Kubisiak02SSRS44:0036:00
wakatwakat46:0044:00
wakatwakat48:0030:00
 
 
M18 (9)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
687205969Dawid Kalisiak00UKS Azymut Pabianice17:0036:00
871419857Dawid Gładecki00UKS OSiR Góra Kalwaria19:0040:00
1791403092Tomasz Choroś00PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.21:0046:00
298656098Piotr Pesta01UKS Azymut 45 Gdynia23:0032:00
1159060601Kacper Michalak01UNTS Warszawa25:0044:00
329201834Maksymilian Sienkiewicz01UKS Azymut 45 Gdynia27:0042:00
75887245Konrad Płóciennik00UKS Azymut Pabianice29:0048:00
1827200389Marcel Kajzer01PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.31:0038:00
wakatwakat33:0034:00
 
 
M21A (20)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
139305987Jarosław Kurek88KU AZS WAT Warszawa9:0035:00
1591399035Dariusz Wójcik67KS OK!Sport Warszawa11:003:00
1218640916Piotr Parfianowicz94UNTS Warszawa13:0025:00
1558628698Kuba Drągowski90KS OK!Sport Warszawa15:0027:00
398638445Michał Garbacik95WKS Wawel Kraków17:001:00
2169101005Przemysław Witczak70Dreamtime Trails19:0017:00
1577202764Marcin Krasuski72KS OK!Sport Warszawa21:0011:00
201Maksymilian Markiewicz96KU AZS WAT Warszawa23:00
2127207728Zbigniew Wrzosek70ind mazowsze25:007:00
45886327Tomasz Lubkiewicz87WKS Wawel Kraków27:0019:00
275Maciej Górski92ind29:0031:00
143Kamil Szczepniuk97KU AZS WAT Warszawa31:0029:00
2377207195Mateusz Mioduszewski76UKA33:0037:00
1511418714Karol Cwalina83KS OK!Sport Warszawa35:0023:00
1697771986Karol Galicz86BKS Wataha Warszawa37:009:00
142888969Dariusz Sokalski84KU AZS WAT Warszawa39:0021:00
941419862Ryszard Piekarski91UKS OSiR Góra Kalwaria41:0033:00
276Kamil Wojciechowskiind43:0015:00
1058629747Jan Bednarski98UNTS Warszawa45:0013:00
247981642Ilya Marchuk87UNTS Warszawa5:00
 
 
M21B (8)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
2178210586Adam Krochmal86Bemowo Orienteering Team1:0042:00
98634872Sławomir Frątczak857 BOW Słupsk3:0046:00
197Maciej Lech85ind5:0056:00
2138230559Piotr Wałachowski91Ind. Legionowo7:0052:00
38648666Mariusz Jaros9010 BKPanc9:0050:00
wakatwakat11:0048:00
1882133798Bartosz Rydliński85PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.13:0044:00
205999999Adam Parfianowicz94ind mazowsze15:0054:00
 
 
M35 (7)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
1548634871Piotr Drągowski82KS OK!Sport Warszawa29:0012:00
wakatwakat31:0010:00
378634920Kamil Nagórek83GKS Luzino33:0018:00
907205049Łukasz Łącki82UKS OSiR Góra Kalwaria35:0016:00
28648675Paweł Golinowski7910 BKPanc37:006:00
788634926Tomasz Tkaczuk79UKS Azymut Pabianice39:008:00
2152090421Sergey Ivanov80Ukraina41:0014:00
 
 
M40 (17)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
1937000184Artur Zieliński77PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.16:0048:00
121977306Jan Rapinczuk74BdsUOT Warszawa18:0042:00
1078631323Grzegorz Biolik76UNTS Warszawa20:0044:00
279201837Jacek Nowak76UKS Azymut 45 Gdynia22:0024:00
wakatwakat24:0026:00
1737170974Sławomir Nowakowski74BKS Wataha Warszawa26:0038:00
1498634894Daniel Jończy75MKS Paulinum Jelenia Góra28:0032:00
68648667Mariusz Sitnicki7710 BKPanc30:0034:00
2237210491Marek Kubisiak77SSRS32:0028:00
wakatwakat34:0020:00
2411397547Karol KalszteinPKO Harpagan Gdańsk36:0050:00
244412177Artur Kmieciński77PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.38:0052:00
81Paweł Lisiak74UKS Orientuś Łódź40:0036:00
104501435Szymon Ławecki78MKS Pogoń Siedlce42:0046:00
727202779Piotr Krempiński76UKS Azymut Pabianice44:0022:00
1962077834Piotr Perfikowski76UMKS Kwidzyn46:0030:00
2149101039Piotr Wieczorek73Indywidualny Mazowsze48:0040:00
 
 
M45 (22)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
2299700406Bartłomiej Krasuski70Stowarzyszenie Team 360°10:0029:00
358634868Mariusz Borychowski72GKS Luzino12:0011:00
wakatwakat14:0025:00
1188022971Tomasz Nitsch71UNTS Warszawa16:0019:00
200Krzysztof Kubak73ind mazowsze18:003:00
114886687Rafał Mianowski73UNTS Warszawa20:005:00
1671972059Grzegorz Doliński72BKS Wataha Warszawa22:0041:00
wakatwakat24:0015:00
1168634914Tomasz Michalak69UNTS Warszawa26:0013:00
209Robert Słomczyński72ind mazowsze28:0027:00
2381418723Bartosz Niebielski71UKS Falenica30:0031:00
2361418717Piotr Wąsiewicz70Stowarzyszenie Team 360°32:0017:00
123886686Artur Staszak70UNTS Warszawa34:0035:00
1771986005Tomasz Olejnik73BKS Wataha Warszawa36:0033:00
64412256Tomasz Rekowski70UMKS Orkan Ostróda38:001:00
wakatwakat40:0039:00
2287202770Igor Błachut73Stowarzyszenie Team 360°42:007:00
71419988Robert Gawkowski732 Pułk Saperów44:0021:00
827200161Jacek Olas69UKS Orientuś Łódź46:0037:00
208Marcin Roszkowski72ind mazowsze48:0043:00
159101165Janusz Porzycz73UKS Siódemka Rumia50:009:00
184332597Andrzej Krupiński69PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.52:0023:00
 
 
M50 (8)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
549119669Wojciech Żesławski67WKS Wawel Kraków25:0026:00
160Dariusz Żebrowski63KS OK!Sport Warszawa27:0022:00
161887415Hubert Szuryga68KU AZS UMCS Lublin29:0032:00
88636526Krzysztof Wrzesiński686.MBOT31:002:00
1311409497Andrzej Wołek64UNTS Warszawa33:0030:00
2218640905Krzysztof Urbaniak67PZOS35:0028:00
249Dariusz NaderaCX80 Kalisz37:0024:00
wakatwakat39:0020:00
 
 
M55 (10)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
2221411188Przemysław Mossakowski60samodzielny6:0016:00
203999999Marcin Parfianowicz63ind mazowsze8:0030:00
63413372Bogdan Lech60UMKS Orkan Ostróda10:0024:00
190412369Janusz Wałachowski59PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.12:0014:00
156Andrzej Konstanciak63KS OK!Sport Warszawa14:0026:00
319201835Jerzy Porzycz61UKS Azymut 45 Gdynia16:0020:00
1378280359Grzegorz Krochmal59KU AZS WAT Warszawa18:0028:00
wakatwakat20:0022:00
922086529Władysław Machowski59UKS OSiR Góra Kalwaria22:0012:00
1351963012Ryszard Chachurski63KU AZS WAT Warszawa24:0018:00
 
 
M60 (6)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
1408230857Sylwester Przybyła57KU AZS WAT Warszawa41:004:00
wakatwakat43:006:00
1411401472Mirosław Rogala57KU AZS WAT Warszawa45:000:00
1247201187Sławomir Sypuła58UNTS Warszawa47:0010:00
220412128Janusz Olbrycht55OLBnO49:002:00
56886350Jerzy Kryjomski58KS Kościelec Chrzanów51:008:00
 
 
M65 (3)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
61413376Janusz Bohaczek52UMKS Orkan Ostróda15:0010:00
1457207729Józef Woźniak51KU AZS WAT Warszawa17:008:00
wakatwakat19:0012:00
 
 
M70 (4)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
1832800471Józef Kmieciński47PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.0:0038:00
1381401457Jan Kukuryka47KU AZS WAT Warszawa2:0036:00
1918626617Stanisław Wasilewski46PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.4:0034:00
wakatwakat6:0032:00
 
 
M75 (2)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
18219125Edward Czabański39UKS Azymut 45 Gdynia0:000:00
wakatwakat2:002:00
 
 
M85 (3)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
wakatwakat3:005:00
111415383Mieczysław Zielczyński30Atomy(indMAZ)5:003:00
240881580Stanisław Wysocki29KS Spójnia Warszawa7:007:00
 
 
10NR (10)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
2438160612Zuzanna Patejko12KS Spójnia Warszawa0:000:00
1761986004Filip Olejnik10BKS Wataha Warszawa0:000:00
245412395Franciszek Kmieciński12PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.0:000:00
wakatwakat0:000:00
246412397Maria Kmiecińska08PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.0:000:00
504606472Adam Uryga12WKS Wawel Kraków0:000:00
494406127Artur Uryga10WKS Wawel Kraków0:000:00
73886698Hanna Pabich11UKS Azymut Pabianice0:000:00
1721986002Weronika Nowakowska12BKS Wataha Warszawa0:000:00
1324714503Hanna Wójtowicz10UNTS Warszawa0:000:00
 
 
Open 1 (2)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
wakatwakat0:000:00
1711986006Ewa Hereć-Olejnik75BKS Wataha Warszawa0:000:00
 
 
Open 2 (6)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
198Michał Lech90ind0:000:00
206Krzysztof Poniatowski76ind mazowsze0:000:00
wakatwakat0:000:00
1502086530Beata Bargiel65KS OK!Sport Warszawa0:000:00
1521414204Marek Dragowski65KS OK!Sport Warszawa0:000:00
2071403086Magdalena Presińska86UKS Azymut Pabianice0:000:00