IV Warszawska Mila w BnOpt. 27.04.2018 21:15
KS Spójnia W-waSłupno
Lista startowa wg klubów - Wszystkie etapystworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
0wakat (42)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.Nr PZOSKategoriaE1E2
wakatK10N8:0016:00
wakatK102:0014:00
wakatK1210:0017:00
wakatK1216:0015:00
wakatK143:0014:00
wakatK1611:0037:00
wakatK1842:0024:00
wakatK21A30:0021:00
wakatK21A18:009:00
wakatK21B23:0045:00
wakatK3552:0046:00
wakatK4049:000:00
wakatK4536:001:00
wakatK502:004:00
wakatK6021:0011:00
wakatK653:002:00
wakatM10N12:0038:00
wakatM105:004:00
wakatM1253:0025:00
wakatM1251:0033:00
wakatM1431:0023:00
wakatM1427:0019:00
wakatM1646:0044:00
wakatM1648:0030:00
wakatM1833:0034:00
wakatM21B11:0048:00
wakatM3531:0010:00
wakatM4034:0020:00
wakatM4024:0026:00
wakatM4514:0025:00
wakatM4540:0039:00
wakatM4524:0015:00
wakatM5039:0020:00
wakatM5520:0022:00
wakatM6043:006:00
wakatM6519:0012:00
wakatM706:0032:00
wakatM752:002:00
wakatM853:005:00
wakat10NR0:000:00
wakatOpen 10:000:00
wakatOpen 20:000:00
 
 
110 BKPanc (6)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.Nr PZOSKategoriaE1E2
18648672Aneta Bańska-Bodziona79K3546:0050:00
28648675Paweł Golinowski79M3537:006:00
38648666Mariusz Jaros90M21B9:0050:00
48648671Hanna Owczarz90K21B21:0049:00
58648673Justyna Panaszek90K21B9:0043:00
68648667Mariusz Sitnicki77M4030:0034:00
 
 
22 Pułk Saperów (1)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.Nr PZOSKategoriaE1E2
71419988Robert Gawkowski73M4544:0021:00
 
 
36.MBOT (1)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.Nr PZOSKategoriaE1E2
88636526Krzysztof Wrzesiński68M5031:002:00
 
 
47 BOW Słupsk (1)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.Nr PZOSKategoriaE1E2
98634872Sławomir Frątczak85M21B3:0046:00
 
 
5Atomy(indMAZ) (2)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.Nr PZOSKategoriaE1E2
10300689Helena Zielczyńska27K901:001:00
111415383Mieczysław Zielczyński30M855:003:00
 
 
6BdsUOT Warszawa (1)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.Nr PZOSKategoriaE1E2
121977306Jan Rapinczuk74M4018:0042:00
 
 
14UKS Siódemka Rumia (3)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.Nr PZOSKategoriaE1E2
13842652Małgorzata Porzycz08G14115K104:0012:00
14842655Agnieszka Porzycz84G14111K21B11:0055:00
159101165Janusz Porzycz73G14064M4550:009:00
 
 
17UKS Azymut 45 Gdynia (19)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.Nr PZOSKategoriaE1E2
16887230Mikołaj Ciechanowicz06G17140M1229:0039:00
17219123Małgorzata Czabańska52G17024K651:000:00
18219125Edward Czabański39G17076M750:000:00
19887225Maciej Grzybowski06G17135M1239:0035:00
20886659Kamila Kaszkiewicz80K3550:0042:00
21886656Tymon Kaszkiewicz09M103:006:00
22886667Leon Kaszkiewicz10M10N10:0036:00
23887218Kacper Kilichowski06G17145M1235:0049:00
249201831Anna Nowak06G17022K122:001:00
259201836Beata Nowak73G17021K4538:0013:00
268656096Grzegorz Nowak03G17023M1624:0038:00
279201837Jacek Nowak76G17083M4022:0024:00
289201839Anna Pesta03G17033K161:0035:00
298656098Piotr Pesta01G17088M1823:0032:00
308656099Grzegorz Porzycz02G17009M1642:0028:00
319201835Jerzy Porzycz61G17012M5516:0020:00
329201834Maksymilian Sienkiewicz01G17132M1827:0042:00
339201832Patrycja Ukleja06G17126K126:005:00
349201833Krzysztof Ukleja08G17125M101:008:00
 
 
27GKS Luzino (3)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.Nr PZOSKategoriaE1E2
358634868Mariusz Borychowski72G27069M4512:0011:00
368634881Monika Gniadek81G27094K3542:0052:00
378634920Kamil Nagórek83G27098M3533:0018:00
 
 
30WKS Wawel Kraków (17)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.Nr PZOSKategoriaE1E2
38502210Magdalena Błyskosz04K30079K1411:0024:00
398638445Michał Garbacik95K30089M21A17:001:00
402114853Natalia Kurtycz05K30125K145:0020:00
418636994Maja Lamparska05K30117K1415:0028:00
428650892Iwona Lamparska73K30137K4534:009:00
432114868Jan Leśniak05M1435:0021:00
442114870Tomasz Leśniak05M1419:0043:00
45886327Tomasz Lubkiewicz87K30002M21A27:0019:00
462114859Marta Michno05K30047K141:0016:00
471401477Jan Tarnawski03K30122M1630:0046:00
482016946Przemysław Tarnowski07K30011M1241:0047:00
494406127Artur Uryga1010NR0:000:00
504606472Adam Uryga1210NR0:000:00
512114857Julia Wojtas07K30010K128:0021:00
529119779Jakub Żesławski05K30013M1429:0037:00
539119229Mateusz Żesławski04K30012M1413:0049:00
549119669Wojciech Żesławski67K30037M5025:0026:00
 
 
48KS Kościelec Chrzanów (5)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.Nr PZOSKategoriaE1E2
552801056Kacper Klakla07K48071M1243:0017:00
56886350Jerzy Kryjomski58K48005M6051:008:00
572801069Jakub Ludwin07K48073M1225:0045:00
582801053Gabriela Podgórska09K48091K10N6:0014:00
592801059Marta Podgórska07K48074K1220:0011:00
 
 
61UMKS Orkan Ostróda (5)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.Nr PZOSKategoriaE1E2
609102814Halina Biziuk57K6027:0015:00
61413376Janusz Bohaczek52N61005M6515:0010:00
622034192Agnieszka Kocińska87K21A26:003:00
63413372Bogdan Lech60N61049M5510:0024:00
64412256Tomasz Rekowski70N61004M4538:001:00
 
 
71UKS Azymut Pabianice (15)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.Nr PZOSKategoriaE1E2
65887252Maciej Andrzejczak02E71018M1636:0040:00
66505002Małgorzata Biniecka87E71063K21A22:0031:00
677204932Magdalena Jaśkiewicz97E71011K21A32:001:00
687205969Dawid Kalisiak00E71001M1817:0036:00
697204651Katarzyna Konc75E71072K4041:004:00
708640908Julia Krempińska03E71076K1613:0029:00
711260703Franciszek Krempiński07E71102M1231:0027:00
727202779Piotr Krempiński76E71077M4044:0022:00
73886698Hanna Pabich11E7111310NR0:000:00
74553466Maria Pabich82E71006K21A36:0011:00
75887245Konrad Płóciennik00E71021M1829:0048:00
762043890Maciej Sztranek06E71105M1227:0041:00
771407621Jan Sztranek03E71078M1640:0032:00
788634926Tomasz Tkaczuk79E71100M3539:008:00
2071403086Magdalena Presińska86Open 20:000:00
 
 
75UKS Orientuś Łódź (4)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.Nr PZOSKategoriaE1E2
798211095Aneta Kaźmierczak95E75082K21A16:0025:00
807200171Adam Lisiak05E75170M1439:0033:00
81Paweł Lisiak74E75177M4040:0036:00
827200161Jacek Olas69E75098M4546:0037:00
 
 
81UKS OSiR Góra Kalwaria (21)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.Nr PZOSKategoriaE1E2
83412166Lena Borkowska06W81080K1212:003:00
84435250Karol Dąbrowski05W81086M1411:0047:00
85418961Paulina Dzwonkowska06W81072K1218:0019:00
861422868Klaudia Fijałkowska04W81073K1413:0018:00
871419857Dawid Gładecki00W81081M1819:0040:00
88338298Julia Łącka07W81068K1222:0023:00
89338295Jakub Łącki06W81067M1223:0037:00
907205049Łukasz Łącki82W81050M3535:0016:00
91301332Magdalena Machowska- Łącka83W81077K3544:0040:00
922086529Władysław Machowski59W81001M5522:0012:00
931419864Jan Majowski05W81074M1425:0041:00
941419862Ryszard Piekarski91M21A41:0033:00
951419863Kacper Podworski05W81065M1437:0017:00
96889672Ilona Powichrowska04W81066K1417:0022:00
97338299Barbara Sobiepanek06W81070K124:0013:00
98338294Maksymilian Sobiepanek04W81078M1415:0029:00
991422869Julia Tywonek01W81087K1840:0018:00
100418964Jan Tywonek05W81082M147:0025:00
101412161Olga Wasilewska08W81071K100:0010:00
102338293Antoni Wasilewski08M10N14:0034:00
103338300Mikołaj Wasilewski05W81064M1433:0035:00
 
 
86MKS Pogoń Siedlce (1)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.Nr PZOSKategoriaE1E2
104501435Szymon Ławecki78W86004M4042:0046:00
 
 
87UNTS Warszawa (32)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.Nr PZOSKategoriaE1E2
1058629747Jan Bednarski98W87136M21A45:0013:00
1068197778Agnieszka Biolik77W87081K4043:006:00
1078631323Grzegorz Biolik76W87082M4020:0044:00
1088291207Mieszko Chachurski07M1245:0043:00
1098631442Maria Deptulska00W87286K1846:0016:00
1101411185Barbara Glińska49K655:006:00
1118001993Zuzanna Kubicka93W87163K21A14:0027:00
1128131207Antonina Mianowska07W87170K120:009:00
1131408260Dorota Mianowska74W87166K4051:0010:00
114886687Rafał Mianowski73W87078M4520:005:00
1159060601Kacper Michalak01W87154M1825:0044:00
1168634914Tomasz Michalak69W87155M4526:0013:00
1172043896Joanna Nitsch73W87068K4526:003:00
1188022971Tomasz Nitsch71W87067M4516:0019:00
1191403087Bartłomiej Olszewski02W87059M1632:0052:00
120895011Joanna Parfianowicz64W87017K500:000:00
1218640916Piotr Parfianowicz94W87027M21A13:0025:00
1221111777Alicja Staszak01W87179K1838:0022:00
123886686Artur Staszak70W87180M4534:0035:00
1247201187Sławomir Sypuła58M6047:0010:00
1257208278Katarzyna Sypuła-Paciorek87K21A34:0013:00
1264644426Michał Świtała07M1249:0021:00
1271408264Hubert Wieczorek05M149:0031:00
128886676Ewa Wołek68W87003K3548:0044:00
1291408259Małgorzata Wołek66W87081K504:002:00
1301414199Stanisław Wołek04W87082M1417:0039:00
1311409497Andrzej Wołek64W87080M5033:0030:00
1324714503Hanna Wójtowicz1010NR0:000:00
133886671Krzysztof Wójtowicz04W87129M1423:0027:00
1341407619Barbara Żebrowska95W85029K21A4:0017:00
247981642Ilya Marchuk87M21A5:00
248886681Wioletta Marchuk91K21B51:00
 
 
88KS Spójnia Warszawa (2)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.Nr PZOSKategoriaE1E2
240881580Stanisław Wysocki29M857:007:00
2438160612Zuzanna Patejko1210NR0:000:00
 
 
89KU AZS WAT Warszawa (13)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.Nr PZOSKategoriaE1E2
1351963012Ryszard Chachurski63M5524:0018:00
1368080258Małgorzata Krochmal58K6025:0013:00
1378280359Grzegorz Krochmal59M5518:0028:00
1381401457Jan Kukuryka47M702:0036:00
139305987Jarosław Kurek88M21A9:0035:00
1408230857Sylwester Przybyła57M6041:004:00
1411401472Mirosław Rogala57M6045:000:00
142888969Dariusz Sokalski84W89059M21A39:0021:00
143Kamil Szczepniuk97W89057M21A31:0029:00
144Alicja Turczyńska97K21A6:0019:00
1457207729Józef Woźniak51M6517:008:00
199Agnieszka Cząba95K21A5:00
201Maksymilian Markiewicz96M21A23:00
 
 
93MKS Paulinum Jelenia Góra (4)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.Nr PZOSKategoriaE1E2
1468632387Marlena Borychowska88D93702K21A20:007:00
1472028217Michał Jończy08D93703M10N8:0040:00
1488634884Jakub Jończy03D93214M1638:0042:00
1498634894Daniel Jończy75D93016M4028:0032:00
 
 
102KS OK!Sport Warszawa (11)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.Nr PZOSKategoriaE1E2
1502086530Beata Bargiel65Open 20:000:00
1511418714Karol Cwalina83W02060M21A35:0023:00
1521414204Marek Dragowski65Open 20:000:00
153886617Malwina Drągowska85W02049K21B15:0053:00
1548634871Piotr Drągowski82W85027M3529:0012:00
1558628698Kuba Drągowski90M21A15:0027:00
156Andrzej Konstanciak63M5514:0026:00
1577202764Marcin Krasuski72M21A21:0011:00
1587200382Martyna Miśkiewicz89K21A12:0015:00
1591399035Dariusz Wójcik67W02048M21A11:003:00
160Dariusz Żebrowski63M5027:0022:00
 
 
103KU AZS UMCS Lublin (1)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.Nr PZOSKategoriaE1E2
161887415Hubert Szuryga68L03010M5029:0032:00
 
 
111BKS Wataha Warszawa (16)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.Nr PZOSKategoriaE1E2
1627020806Izabela Borzym02W11011K169:0025:00
1631424638Anna Borzym72W11021K4530:005:00
1647110672Karina Daniluk72W11008K4540:0015:00
1657060403Zuzanna Dolińska03W11004K163:0033:00
1661986008Julia Dolińska04W11005K147:0026:00
1671972059Grzegorz Doliński72W11003M4522:0041:00
1697771986Karol Galicz86W11001M21A37:009:00
1701951826Krystyna Galicz51W11002K657:004:00
1711986006Ewa Hereć-Olejnik75Open 10:000:00
1721986002Weronika Nowakowska1210NR0:000:00
1737170974Sławomir Nowakowski74W11007M4026:0038:00
1741986001Maciej Nowakowski02W11006M1634:0034:00
1751986003Mikołaj Olejnik07W11024M1237:0023:00
1761986004Filip Olejnik1010NR0:000:00
1771986005Tomasz Olejnik73M4536:0033:00
1781986007Bartosz Stopczyński06W11025M1219:0031:00
 
 
203PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. (18)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.Nr PZOSKategoriaE1E2
1791403092Tomasz Choroś00W03037M1821:0046:00
1807205367Dagmara Dominiak97W03014K21A24:0023:00
1818640914Natalia Filipczak00W03030K1844:0026:00
1827200389Marcel Kajzer01W03028M1831:0038:00
1832800471Józef Kmieciński47W03016M700:0038:00
184332597Andrzej Krupiński69W03056M4552:0023:00
185Sonia Kubicka01W03029K1848:0020:00
1868645193Maja Majewska04W03047K149:0030:00
1872035276Monika Marcinkiewicz-Kajzer76W03015K4047:0012:00
1882133798Bartosz Rydliński85W03001M21B13:0044:00
1892023845Magdalena Szmulkowska97W03013K21A28:0035:00
190412369Janusz Wałachowski59M5512:0014:00
1918626617Stanisław Wasilewski46W03055M704:0034:00
1928650819Oliwia Zielińska03W03046K167:0027:00
1937000184Artur Zieliński77W03050M4016:0048:00
244412177Artur Kmieciński77M4038:0052:00
245412395Franciszek Kmieciński1210NR0:000:00
246412397Maria Kmiecińska0810NR0:000:00
 
 
303UMKS Kwidzyn (3)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.Nr PZOSKategoriaE1E2
1948653296Hanna Perfikowska04G03041K165:0031:00
1952090686Paweł Perfikowski07G03048M1233:0029:00
1962077834Piotr Perfikowski76G03088M4046:0030:00
 
 
901ind (4)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.Nr PZOSKategoriaE1E2
197Maciej Lech85M21B5:0056:00
198Michał Lech90Open 20:000:00
275Maciej Górski92M21A29:0031:00
276Kamil WojciechowskiM21A43:0015:00
 
 
902ind mazowsze (11)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.Nr PZOSKategoriaE1E2
200Krzysztof Kubak73M4518:003:00
2021407620Karolina Pacek88K21A10:0029:00
203999999Marcin Parfianowicz63M558:0030:00
204999999Katarzyna Parfianowicz92K21B13:0039:00
205999999Adam Parfianowicz94M21B15:0054:00
208Marcin Roszkowski72M4548:0043:00
209Robert Słomczyński72M4528:0027:00
2107200167Ignacy Słomczyński03M1628:0050:00
211Filip Słomczyński07M1221:0019:00
2127207728Zbigniew Wrzosek70M21A25:007:00
206Krzysztof Poniatowski76Open 20:000:00
 
 
903Ind. Legionowo (1)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.Nr PZOSKategoriaE1E2
2138230559Piotr Wałachowski91M21B7:0052:00
 
 
904Indywidualny Mazowsze (1)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.Nr PZOSKategoriaE1E2
2149101039Piotr Wieczorek73M4048:0040:00
 
 
905Ukraina (1)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.Nr PZOSKategoriaE1E2
2152090421Sergey Ivanov80M3541:0014:00
 
 
906Dreamtime Trails (1)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.Nr PZOSKategoriaE1E2
2169101005Przemysław Witczak70M21A19:0017:00
 
 
907Bemowo Orienteering Team (2)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.Nr PZOSKategoriaE1E2
2178210586Adam Krochmal86M21B1:0042:00
2181411181Anna Malanowska86K21B17:0047:00
 
 
908OLBnO (2)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.Nr PZOSKategoriaE1E2
219412377Anna Olbrycht56K6023:009:00
220412128Janusz Olbrycht55M6049:002:00
 
 
909PZOS (1)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.Nr PZOSKategoriaE1E2
2218640905Krzysztof Urbaniak67M5035:0028:00
 
 
910samodzielny (1)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.Nr PZOSKategoriaE1E2
2221411188Przemysław Mossakowski60M556:0016:00
 
 
911SSRS (5)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.Nr PZOSKategoriaE1E2
2237210491Marek Kubisiak77M4032:0028:00
224501433Witold Kubisiak02M1644:0036:00
225332639Tomasz Kubisiak07M1247:0051:00
2269861025Agata Kulicka75K4053:002:00
227501434Hubert Pijus03M1626:0048:00
 
 
912Stowarzyszenie Team 360° (9)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.Nr PZOSKategoriaE1E2
2287202770Igor Błachut73M4542:007:00
2299700406Bartłomiej Krasuski70M4510:0029:00
230981643Zuzanna Szymańska77K4045:008:00
2317121278Ilona Śliwczyńska78K3554:0048:00
232900424Urszula Trykozko69K4528:007:00
2331418718Urszula Wąsiewicz07K1214:007:00
2341418713Marzena Wąsiewicz70K4532:0011:00
2358050202Jerzy Wąsiewicz05M1421:0045:00
2361418717Piotr Wąsiewicz70M4532:0017:00
 
 
913UKA (1)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.Nr PZOSKategoriaE1E2
2377207195Mateusz Mioduszewski76M21A33:0037:00
 
 
914UKS Falenica (1)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.Nr PZOSKategoriaE1E2
2381418723Bartosz Niebielski71M4530:0031:00
 
 
915Zabiegani po uszy (1)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.Nr PZOSKategoriaE1E2
239Aleksandra Szulecka84K21A8:0033:00
 
 
921PKO Harpagan Gdańsk (2)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.Nr PZOSKategoriaE1E2
2411397547Karol KalszteinM4036:0050:00
2421397543Dominika BąkowskaK21B19:0041:00
 
 
90001CX80 Kalisz (1)
NrStartNumer SIImię i nazwiskoUr.Nr PZOSKategoriaE1E2
249Dariusz NaderaM5037:0024:00