IV Warszawska Mila w BnON 2018-04-29 06:08
KS Spójnia W-waSłupno
Wyniki - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K10N (1)2,8 km 40 m4 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Podgórska, GabrielaKS Kościelec Chrzanów41:140:00
 
 
 
K10 (2)1,7 km 30 m6 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Porzycz, MałgorzataUKS Siódemka Rumia29:070:00
2Wasilewska, OlgaUKS OSiR Góra Kalwaria33:11+4:04
 
 
 
K12 (9)2,6 km 60 m8 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Nowak, AnnaUKS Azymut 45 Gdynia21:030:00
2Ukleja, PatrycjaUKS Azymut 45 Gdynia22:08+1:05
3Dzwonkowska, PaulinaUKS OSiR Góra Kalwaria22:16+1:13
4Mianowska, AntoninaUNTS Warszawa22:43+1:40
5Borkowska, LenaUKS OSiR Góra Kalwaria24:31+3:28
6Łącka, JuliaUKS OSiR Góra Kalwaria25:50+4:47
7Wąsiewicz, UrszulaStowarzyszenie Team 360°26:33+5:30
8Podgórska, MartaKS Kościelec Chrzanów27:47+6:44
9Sobiepanek, BarbaraUKS OSiR Góra Kalwaria34:40+13:37
 
 
 
K14 (6)2,7 km 60 m10 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Majewska, MajaPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.23:370:00
2Lamparska, MajaWKS Wawel Kraków31:39+8:01
3Kurtycz, NataliaWKS Wawel Kraków42:09+18:31
4Dolińska, JuliaBKS Wataha Warszawa44:29+20:51
5Michno, MartaWKS Wawel Kraków45:12+21:34
6Błyskosz, MagdalenaWKS Wawel Kraków54:02+30:24
 
 
 
K16 (6)3,1 km 70 m13 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Krempińska, JuliaUKS Azymut Pabianice23:290:00
2Perfikowska, HannaUMKS Kwidzyn29:00+5:31
3Borzym, IzabelaBKS Wataha Warszawa31:34+8:04
4Zielińska, OliwiaPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.33:32+10:03
5Dolińska, ZuzannaBKS Wataha Warszawa37:53+14:24
6Pesta, AnnaUKS Azymut 45 Gdynia38:52+15:22
 
 
 
K18 (5)3,7 km 70 m16 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Filipczak, NataliaPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.32:230:00
2Deptulska, MariaUNTS Warszawa35:36+3:12
3Staszak, AlicjaUNTS Warszawa41:42+9:18
4Tywonek, JuliaUKS OSiR Góra Kalwaria46:02+13:38
5Kubicka, SoniaPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.72:16+39:52
 
 
 
K21A (10)5,2 km 100 m19 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Borychowska, MarlenaMKS Paulinum Jelenia Góra38:270:00
2Kubicka, ZuzannaUNTS Warszawa38:44+0:17
3Kaźmierczak, AnetaUKS Orientuś Łódź39:09+0:42
4Dominiak, DagmaraPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.41:49+3:21
5Jaśkiewicz, MagdalenaUKS Azymut Pabianice42:27+3:59
6Pacek, Karolinaind mazowsze45:54+7:26
7Sypuła-Paciorek, KatarzynaUNTS Warszawa47:04+8:36
8Szmulkowska, MagdalenaPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.48:22+9:54
9Biniecka, MałgorzataUKS Azymut Pabianice49:54+11:26
10Turczyńska, AlicjaKU AZS WAT Warszawa70:42+32:15
 
 
 
K21B (7)4,3 km 70 m18 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Drągowska, MalwinaKS OK!Sport Warszawa46:020:00
2Porzycz, AgnieszkaUKS Siódemka Rumia56:18+10:16
3Owczarz, Hanna10 BKPanc64:12+18:10
4Parfianowicz, Katarzynaind mazowsze70:55+24:53
5Panaszek, Justyna10 BKPanc82:01+35:59
6Bąkowska, DominikaPKO Harpagan Gdańsk96:02+50:00
7Korczyc, Annaind115:31+69:29
 
 
 
K35 (6)3,3 km 70 m13 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Śliwczyńska, IlonaStowarzyszenie Team 360°25:540:00
2Wołek, EwaUNTS Warszawa28:40+2:45
3Bańska-Bodziona, Aneta10 BKPanc33:55+8:00
4Machowska- Łącka, MagdalenaUKS OSiR Góra Kalwaria36:59+11:04
5Gniadek, MonikaGKS Luzino46:15+20:20
6Kaszkiewicz, KamilaUKS Azymut 45 Gdynia65:47+39:52
 
 
 
K40 (6)3,3 km 70 m13 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Kulicka, AgataSSRS24:120:00
2Biolik, AgnieszkaUNTS Warszawa28:42+4:30
3Konc, KatarzynaUKS Azymut Pabianice29:24+5:12
4Mianowska, DorotaUNTS Warszawa30:57+6:45
5Marcinkiewicz-Kajzer, MonikaPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.32:27+8:15
6Szymańska, ZuzannaStowarzyszenie Team 360°34:53+10:41
 
 
 
K45 (8)2,7 km 40 m11 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Nowak, BeataUKS Azymut 45 Gdynia24:220:00
2Daniluk, KarinaBKS Wataha Warszawa33:11+8:49
3Trykozko, UrszulaStowarzyszenie Team 360°33:51+9:29
4Nitsch, JoannaUNTS Warszawa35:49+11:27
5Staszak, AnnaUNTS Warszawa36:38+12:16
6Lamparska, IwonaWKS Wawel Kraków40:52+16:30
7Borzym, AnnaBKS Wataha Warszawa45:00+20:38
8Wąsiewicz, MarzenaStowarzyszenie Team 360°49:24+25:02
 
 
 
K50 (2)2,7 km 40 m11 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Wołek, MałgorzataUNTS Warszawa36:560:00
2Parfianowicz, JoannaUNTS Warszawa40:11+3:15
 
 
 
K60 (3)2,4 km 30 m10 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Biziuk, HalinaUMKS Orkan Ostróda32:020:00
2Krochmal, MałgorzataKU AZS WAT Warszawa33:54+1:52
3Olbrycht, AnnaOLBnO48:52+16:50
 
 
 
K65 (3)2,3 km 40 m8 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Czabańska, MałgorzataUKS Azymut 45 Gdynia30:580:00
2Galicz, KrystynaBKS Wataha Warszawa35:08+4:10
3Glińska, BarbaraUNTS Warszawa61:14+30:16
 
 
 
K90 (1)1,7 km 40 m7 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Zielczyńska, Helena (Piotr)Atomy(indMAZ)42:020:00
 
 
 
M10N (4)2,8 km 40 m4 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Jończy, MichałMKS Paulinum Jelenia Góra28:580:00
2Kaszkiewicz, LeonUKS Azymut 45 Gdynia36:58+8:00
3Wasilewski, AntoniUKS OSiR Góra Kalwaria60:36+31:38
 
Gromka, MateuszPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.nkl
 
 
 
M10 (3)1,6 km 30 m6 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Ukleja, KrzysztofUKS Azymut 45 Gdynia15:190:00
2Kaszkiewicz, TymonUKS Azymut 45 Gdynia18:28+3:09
3Kaźmierczak, FeliksUNTS Warszawa26:28+11:09
 
 
 
M12 (16)2,6 km 60 m8 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Łącki, JakubUKS OSiR Góra Kalwaria18:020:00
2Sztranek, MaciejUKS Azymut Pabianice21:14+3:12
3Ludwin, JakubKS Kościelec Chrzanów23:41+5:39
4Tarnowski, PrzemysławWKS Wawel Kraków24:18+6:16
5Krempiński, FranciszekUKS Azymut Pabianice29:38+11:36
6Perfikowski, PawełUMKS Kwidzyn36:16+18:14
7Chachurski, MieszkoUNTS Warszawa36:58+18:56
8Kilichowski, KacperUKS Azymut 45 Gdynia38:32+20:30
9Stopczyński, BartoszBKS Wataha Warszawa39:12+21:10
10Ciechanowicz, MikołajUKS Azymut 45 Gdynia40:14+22:12
11Słomczyński, FilipUKS Orientuś Łódź49:43+31:41
12Klakla, KacperKS Kościelec Chrzanów58:20+40:18
13Kubisiak, TomaszSSRS64:31+46:29
14Grzybowski, MaciejUKS Azymut 45 Gdynia72:02+54:00
15Olejnik, MikołajBKS Wataha Warszawa74:04+56:02
16Głąb, MikołajKS Spójnia Warszawa124:10+106:08
 
 
 
M14 (11)3,1 km 60 m11 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Lisiak, AdamUKS Orientuś Łódź22:410:00
2Wołek, StanisławUNTS Warszawa24:44+2:03
3Podworski, KacperUKS OSiR Góra Kalwaria24:55+2:14
4Żesławski, MateuszWKS Wawel Kraków28:31+5:50
5Majowski, JanUKS OSiR Góra Kalwaria29:25+6:44
6Dąbrowski, KarolUKS OSiR Góra Kalwaria30:38+7:57
7Wąsiewicz, JerzyStowarzyszenie Team 360°33:16+10:35
8Sobiepanek, MaksymilianUKS OSiR Góra Kalwaria39:55+17:14
9Wasilewski, MikołajUKS OSiR Góra Kalwaria40:14+17:33
10Żesławski, JakubWKS Wawel Kraków51:32+28:51
11Tywonek, JanUKS OSiR Góra Kalwaria66:06+43:25
 
 
 
M16 (11)3,7 km 70 m15 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Porzycz, GrzegorzUKS Azymut 45 Gdynia22:290:00
2Sztranek, JanUKS Azymut Pabianice24:21+1:51
3Olszewski, BartłomiejUNTS Warszawa24:47+2:17
4Andrzejczak, MaciejUKS Azymut Pabianice26:15+3:45
5Jończy, JakubMKS Paulinum Jelenia Góra26:49+4:19
6Słomczyński, IgnacyUKS Orientuś Łódź27:01+4:31
7Nowak, GrzegorzUKS Azymut 45 Gdynia29:41+7:11
8Nowakowski, MaciejBKS Wataha Warszawa36:55+14:25
9Pijus, HubertSSRS37:10+14:40
10Tarnawski, JanWKS Wawel Kraków39:07+16:37
11Kubisiak, WitoldSSRS46:04+23:34
 
 
 
M18 (8)4,4 km 80 m17 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Płóciennik, KonradUKS Azymut Pabianice26:060:00
2Kalisiak, DawidUKS Azymut Pabianice31:31+5:25
3Pesta, PiotrUKS Azymut 45 Gdynia32:21+6:15
4Choroś, TomaszPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.33:05+6:59
5Gładecki, DawidUKS OSiR Góra Kalwaria33:11+7:05
6Michalak, KacperUNTS Warszawa38:18+12:12
7Kajzer, MarcelPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.67:58+41:52
 
Sienkiewicz, MaksymilianUKS Azymut 45 Gdyniankl
 
 
 
M21A (16)6,9 km 130 m27 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Bednarski, JanUNTS Warszawa40:260:00
2Galicz, KarolBKS Wataha Warszawa40:37+0:10
3Parfianowicz, PiotrUNTS Warszawa41:13+0:47
4Krasuski, MarcinKS OK!Sport Warszawa42:55+2:28
5Lubkiewicz, TomaszWKS Wawel Kraków43:21+2:54
6Sokalski, DariuszKU AZS WAT Warszawa45:38+5:11
7Wójcik, DariuszKS OK!Sport Warszawa49:52+9:25
8Goławski, Rafałind52:49+12:23
9Witczak, PrzemysławDreamtime Trails57:18+16:52
10Kurek, JarosławKU AZS WAT Warszawa60:38+20:11
11Szczepniuk, KamilKU AZS WAT Warszawa62:22+21:56
12Markiewicz, MaksymilianKU AZS WAT Warszawa72:56+32:29
13Górski, Maciejind116:37+76:10
 
Mioduszewski, MateuszUKAnkl
Cwalina, KarolKS OK!Sport Warszawankl
Wojciechowski, Kamilindnkl
 
 
 
M21B (7)4,7 km 100 m19 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Jaros, Mariusz10 BKPanc29:290:00
2Garbacik, MichałWKS Wawel Kraków32:57+3:28
3Wałachowski, PiotrInd. Legionowo44:25+14:55
4Frątczak, Sławomir7 BOW Słupsk48:08+18:38
5Rydliński, BartoszPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.51:30+22:00
6Lech, Maciejind53:45+24:15
7Parfianowicz, Adamind mazowsze71:10+41:40
 
 
 
M35 (7)4,4 km 100 m19 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Tkaczuk, TomaszUKS Azymut Pabianice25:380:00
2Golinowski, Paweł10 BKPanc26:26+0:48
3Lisak, Pawełind31:43+6:05
4Drągowski, PiotrKS OK!Sport Warszawa34:03+8:25
5Łącki, ŁukaszUKS OSiR Góra Kalwaria34:29+8:51
6Nagórek, KamilGKS Luzino37:50+12:12
7Ivanov, SergeyUkraina44:02+18:24
 
 
 
M40 (15)4,4 km 100 m19 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Nowak, JacekUKS Azymut 45 Gdynia27:090:00
2Ławecki, SzymonMKS Pogoń Siedlce27:52+0:43
3Jończy, DanielMKS Paulinum Jelenia Góra30:10+3:01
4Biolik, GrzegorzUNTS Warszawa33:24+6:15
5Krempiński, PiotrUKS Azymut Pabianice35:30+8:20
6Wieczorek, PiotrIndywidualny Mazowsze37:56+10:46
7Kubisiak, MarekSSRS39:19+12:09
8Sitnicki, Mariusz10 BKPanc39:30+12:20
9Perfikowski, PiotrUMKS Kwidzyn39:44+12:34
10Lisiak, PawełUKS Orientuś Łódź42:18+15:08
11Rapinczuk, JanBdsUOT Warszawa42:40+15:30
12Kmieciński, ArturPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.47:53+20:43
13Kalsztein, KarolPKO Harpagan Gdańsk68:12+41:02
14Nowakowski, SławomirBKS Wataha Warszawa97:00+69:50
 
Zieliński, ArturPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.nkl
 
 
 
M45 (17)4,1 km 80 m16 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Porzycz, JanuszUKS Siódemka Rumia27:220:00
2Błachut, IgorStowarzyszenie Team 360°32:48+5:26
3Borychowski, MariuszGKS Luzino32:56+5:34
4Mianowski, RafałUNTS Warszawa33:18+5:56
5Słomczyński, RobertUKS Orientuś Łódź36:46+9:24
6Krasuski, BartłomiejStowarzyszenie Team 360°37:23+10:01
7Staszak, ArturUNTS Warszawa40:26+13:04
8Nitsch, TomaszUNTS Warszawa40:28+13:06
9Wąsiewicz, PiotrStowarzyszenie Team 360°41:42+14:20
10Niebielski, BartoszUKS Falenica44:40+17:18
11Rekowski, TomaszUMKS Orkan Ostróda44:52+17:30
12Michalak, TomaszUNTS Warszawa44:54+17:32
13Krupiński, AndrzejPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.44:59+17:37
14Olas, JacekUKS Orientuś Łódź47:36+20:14
15Roszkowski, Marcinind mazowsze48:08+20:46
16Doliński, GrzegorzBKS Wataha Warszawa52:37+25:15
17Gawkowski, Robert2 Pułk Saperów56:19+28:57
 
 
 
M50 (6)4,1 km 80 m16 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Wrzesiński, Krzysztof6.MBOT33:260:00
2Szuryga, HubertKU AZS UMCS Lublin35:36+2:09
3Wołek, AndrzejUNTS Warszawa39:24+5:57
4Żesławski, WojciechWKS Wawel Kraków54:16+20:49
5Żebrowski, DariuszKS OK!Sport Warszawa60:04+26:37
 
Urbaniak, KrzysztofPZOSnkl
 
 
 
M55 (10)3,9 km 70 m16 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Chachurski, RyszardKU AZS WAT Warszawa28:540:00
2Wałachowski, JanuszPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.29:51+0:57
3Machowski, WładysławUKS OSiR Góra Kalwaria31:09+2:15
4Lech, BogdanUMKS Orkan Ostróda31:13+2:19
5Porzycz, JerzyUKS Azymut 45 Gdynia34:40+5:46
6Krochmal, GrzegorzKU AZS WAT Warszawa35:36+6:42
7Konstanciak, AndrzejKS OK!Sport Warszawa38:26+9:32
8Mossakowski, Przemysławsamodzielny39:54+11:00
9Drągowski, RobertKS OK!Sport Warszawa41:48+12:54
10Parfianowicz, Marcinind mazowsze64:18+35:24
 
 
 
M60 (6)3,9 km 70 m16 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Rogala, MirosławKU AZS WAT Warszawa30:250:00
2Kryjomski, JerzyKS Kościelec Chrzanów31:16+0:51
3Krochmal, AndrzejKS Spójnia Warszawa32:23+1:58
4Przybyła, SylwesterKU AZS WAT Warszawa44:18+13:53
5Sypuła, SławomirUNTS Warszawa47:01+16:36
6Olbrycht, JanuszOLBnO51:02+20:37
 
 
 
M65 (2)3,2 km 60 m14 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Bohaczek, JanuszUMKS Orkan Ostróda28:250:00
2Woźniak, JózefKU AZS WAT Warszawa48:28+20:03
 
 
 
M70 (3)3,2 km 60 m14 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Wasilewski, StanisławPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.28:530:00
2Kukuryka, JanKU AZS WAT Warszawa31:12+2:19
3Kmieciński, JózefPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.32:31+3:38
 
 
 
M75 (2)2,6 km 40 m9 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Czabański, EdwardUKS Azymut 45 Gdynia53:170:00
2Gliński, Janind72:19+19:02
 
 
 
M85 (2)1,7 km 40 m7 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Zielczyński, MieczysławAtomy(indMAZ)39:070:00
2Wysocki, StanisławKS Spójnia Warszawa44:33+5:26
 
 
 
10NR (10)2,8 km 40 m6 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Kmiecińska, MariaPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.29:400:00
2Kmieciński, FranciszekPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.29:50+0:10
3Olejnik, FilipBKS Wataha Warszawa32:28+2:48
4Patejko, ZuzannaKS Spójnia Warszawa32:56+3:16
5Pabich, HannaUKS Azymut Pabianice33:08+3:28
6Krochmal, Piotrind34:28+4:48
7Nowakowska, WeronikaBKS Wataha Warszawa45:09+15:29
8Dolińska, DominikaBKS Wataha Warszawa48:38+18:58
9Romanowska, Gabrysiaind65:30+35:50
 
pkKmiecińska, IwonaPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.29:48+0:08
 
 
 
Open 1 (1)2,7 km 50 m9 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
Hereć-Olejnik, EwaBKS Wataha Warszawankl
 
 
 
Open 2 (2)3,7 km 70 m14 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Lech, Michałind48:140:00
2Presińska, MagdalenaUKS Azymut Pabianice56:11+7:57
 
 
 
K55 (1)
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Drągowska, MarzenaKS OK!Sport Warszawa31:310:00