Z Mapą Na Spacer 2019czw. 11.04.2019 00:25
FRPOSWarszawa
Wyniki - Lasek Młocińskistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
Spacerowa (10)1,8 km 0 m6 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubKat.PłećCzasStrata
1Połeć, KamilBKS Wataha WarszawaMłodzikM23:390:00
2Borejko, Karolina11ind.MłodzikK34:25+10:46
2Borejko, Tomasz77ind.WeteranM34:25+10:46
4Buczek, Antoninaind.WeteranK38:21+14:42
4Buczek, Michałind.MłodzikM38:21+14:42
6Pociecha, Majaind.MłodzikK57:47+34:08
7Pociecha, Lenaind.MłodzikK57:50+34:11
8Pociecha, Ninaind.MłodzikK57:54+34:15
9Nowakowska, WeronikaBKS Wataha WarszawaMłodzikK1:08:14+44:35
10Zielczyński, Mieczysławind.WeteranM1:14:47+51:08
 
 
 
Krótka (12)2,8 km 0 m12 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubKat.PłećCzasStrata
1Dolińska, Julia04BKS Wataha WarszawaJuniorK32:070:00
2Bargiel, Beata65KS OK!Sport WarszawaWeteranK37:08+5:01
3Kaźmierczak, Feliks09UNTS WarszawaMłodzikM43:33+11:26
4Owsiak, Robert74BKS Wataha WarszawaWeteranM43:46+11:39
5Wójtowicz, Hanna10UNTS WarszawaMłodzikK46:36+14:29
6Owsiak, Józef11BKS Wataha WarszawaMłodzikM46:44+14:37
7Owsiak, Jan05BKS Wataha WarszawaMłodzikM48:44+16:37
8Tufekcis, Leonidas08BKS Wataha WarszawaMłodzikM1:16:43+44:36
9Maślanka, Mateusz08BKS Wataha WarszawaMłodzikM1:17:11+45:04
10Kuźma, Kacper10BKS Wataha WarszawaMłodzikM1:17:47+45:40
 
Pachucki, Tymoteusz07BKS Wataha WarszawaMłodzikMnkl
Michalski, TomaszBKS Wataha WarszawaMłodzikMnkl
 
 
 
Średnia (26)4,2 km 0 m16 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubKat.PłećCzasStrata
1Wójtowicz, Krzysztof04UNTS WarszawaJuniorM36:100:00
2Domżalski, Sebastian80ind.WeteranM36:18+0:08
3Krochmal, Grzegorz59WolicaWeteranM37:46+1:36
4Poniatowski, Krzysztof76WarszawaWeteranM38:02+1:52
5Drągowski, Marek65KS OK!Sport WarszawaWeteranM38:27+2:17
6Konstanciak, Andrzej59KS OK!Sport WarszawaWeteranM38:28+2:18
7Pankiewicz, Filip06BKS Wataha WarszawaMłodzikM38:40+2:30
8Maciejewski, Mikołaj76BKS Wataha WarszawaWeteranM39:29+3:19
9Krochmal, Adam86Bemowo Orienteering TeamElitaM40:10+4:00
10Góraj, Mariusz70Klub InO SKRÓTY RadomWeteranM40:35+4:25
11Stopczyński, Bartosz06BKS Wataha WarszawaMłodzikM41:42+5:32
12Szewczykowska, Anna80Team 360? WarszawaWeteranK42:50+6:40
13Wąsiewicz, Urszula07Team 360? WarszawaMłodzikK43:22+7:12
14Parfianowicz, Marcin63ind.WeteranM43:36+7:26
15Parfianowicz, Joanna19UNTS WarszawaWeteranK43:39+7:29
16Parfianowicz, Katarzyna92ind.ElitaK45:13+9:03
17Owsiak, Stanisław06BKS Wataha WarszawaMłodzikM45:45+9:35
18Misiaczek, EwaKB Galeria WarszawaWeteranK48:07+11:57
19Krochmal, Małgorzata58WolicaWeteranK48:49+12:39
20Daniluk, Karina72BKS Wataha WarszawaWeteranK50:00+13:50
21Wąsiewicz, Marzena70Team 360? WarszawaWeteranK58:55+22:45
22Trykozko, Ula69Team 360? WarszawaWeteranK1:02:20+26:10
23Galicz, Krystyna51BKS Wataha WarszawaWeteranK1:38:43+1:02:33
 
Rozwadowski, Paweł68BrwinówWeteranMnkl
Malanowska, Anna86Bemowo Orienteering TeamElitaKnkl
Kowalska, Adrianna82AF1 offsetWeteranKnkl
 
 
 
Długa (33)5,4 km 0 m18 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubKat.PłećCzasStrata
1Parfianowicz, PiotrUNTS WarszawaElitaM28:120:00
2Galicz, Karol86BKS Wataha WarszawaElitaM28:50+0:38
3Bednarski, Jan98UNTS WarszawaElitaM29:53+1:41
4Sokalski, Dariusz84KU AZS WAT WarszawaWeteranM30:19+2:07
5Sotniczuk, Piotr98UNTS WarszawaElitaM31:04+2:52
6Lesisz, Kamil84UNTS WarszawaElitaM34:17+6:05
7Krasuski, Marcin72Team 360? WarszawaWeteranM34:20+6:08
8Kubicka, ZuzannaUNTS WarszawaElitaK35:02+6:50
9Maciejewski, Bartłomiej06BKS Wataha WarszawaMłodzikM36:32+8:20
10Mioduszewski, Mateusz76UKA / WarszawaWeteranM38:11+9:59
11Bezdawski, Maciej83WarszawaElitaM39:21+11:09
12Urbaniak, Krzysztof67Pzos WarszawaWeteranM40:18+12:06
13Sokalski, Krzysztof82KU AZS WAT WarszawaWeteranM40:59+12:47
14Wąsiewicz, Jerzy05Team 360? WarszawaMłodzikM43:24+15:12
15Wrzesiński, Krzysztof686MBOT WarszawaWeteranM44:04+15:52
16Pacek, Karolina88WarszawaElitaK44:29+16:17
17Witczak, Przemysław70Dreamtime TrailsWeteranM44:30+16:18
18Doliński, Grzegorz72BKS Wataha WarszawaWeteranM46:11+17:59
19Walczyna, Dariusz73KInO StowaryszeWeteranM46:12+18:00
20Nowakowski, MaciejBKS Wataha WarszawaJuniorM46:51+18:39
21Krochmal, Andrzej59KS SpójniaWeteranM47:30+19:18
22Wąsiewicz, Piotr70Team 360? WarszawaWeteranM53:26+25:14
23Czajkowski, Marek76Warszawa-ŻoliborzWeteranM53:53+25:41
24Szmyt, Barbara86KInO StowaryszeElitaK59:31+31:19
25Łaski, Tomasz65KInO Stowarzysze/ZielonkaWeteranM1:02:47+34:35
26Rekowski, Tomaszind.WeteranM1:04:08+35:56
27Paradowski, Jakub78Geocaching WarszawaWeteranM1:07:20+39:08
28Nowakowski, SławomirBKS Wataha WarszawaWeteranM1:07:54+39:42
29Górski, Maciej92ind.ElitaM1:12:00+43:48
30Kajak, Dorota91ind.ElitaK1:24:19+56:07
31Bajorek, Marta81WarszawaWeteranK1:45:57+1:17:45
 
Fortuniak, Weronikaind.ElitaKnkl
Michalak, TomaszUNTS WarszawaWeteranMnkl